środa, 17 kwietnia, 2024

Nasze serwisy:

Więcej

  iPhone 3G w Orange już 22 sierpnia!

  Zobacz również

  22 sierpnia sieć Orange wprowadzi na polski rynek iPhone3G, nowe multimedialne urządzenie firmy Apple. Od 8 sierpnia osoby zainteresowane kupnem iPhone’a będą mogły zamówić informacje o ofercie handlowej na stronie www.orange.pl/iphone. Otrzymają je e-mailem w dniu ogłoszenia oferty.

  - Reklama -

  Fani iPhone’a znajdą pod tym adresem również dokładną charakterystykę urządzenia, opis funkcji i sposobów ich użycia oraz bogatą galerię zdjęć i multimediów.

  iPhone3G, który pojawi się w sieci Orange to nowa, ulepszona i jednocześnie tańsza generacja telefonu zdobywającego ogromną popularność we wszystkich krajach, w których jest dostępny. Łączy w sobie trzy funkcjonalności – telefon, odtwarzacz multimedialny (iPod) i rozbudowaną przeglądarkę internetową, działającą w oparciu o najszybszą transmisję danych UMTS i HSDPA. Oprócz nich oferuje między innymi nawigację GPS, aparat fotograficzny oraz możliwość pobierania różnorodnych aplikacji zwiększających możliwości urządzenia.

  Nowy iPhone3G zapewnia bezpieczny dostęp do zasobów firmowych i umożliwia wygodne korzystanie z funkcji biznesowych. Współpracując z Microsoft Exchange udostępnia technologię push dla poczty e-mail, kalendarza i zarządzania kontaktami. Umożliwia przeglądanie plików PDF, JPEG, Microsoft Word, Excel oraz PowerPoint.

  ŹródłoOrange

  5 KOMENTARZE

  guest
  5 komentarzy
  najnowszy
  najstarszy oceniany
  Inline Feedbacks
  View all comments
  ~Stam

  iphone w Orange
  Póki co wiadomo że iPhone w Orange będzie kosztować 1 grosz.

  ~erabonent

  IPhone tylko w ERA
  Nie ma jak iPhone w ERA – najlepsza sieć i nie współpracuje z jakimiś innymi formami telekomunikacji niczym TPSA

  ~Foryś

  iPhone
  Cena już nie będzie grać tak dużej roli czy ktoś wybierze Orange czy Ere,a to jak wyglada oferta operatora i jeśli ma być abo w obecnym kształcie to ja bym osobiscie wybrał Orange.

  ~Malin

  Akcja
  21 ma być podana cena, ciekawe czy będzie niżej niż Era, chyba powinno tak być, dużo ludzi się zrzuci 🙂

  ~Ciech

  iPhone
  Cenę mogli by już podać i w jakich taryfach będzie dostępna

  - Reklama -

  Najnowsze

  SECURE 24 : wyznaczamy horyzont cyberbazpieczeństwa

  10-latek edukujący o cyberbezpieczeństwie, szef agencji ENISA, agent FBI, dziennikarz śledczy „Washington Post”, szefowa ważnego ukraińskiego serwisu informacyjnego –...