piątek, 14 czerwca, 2024

Nasze serwisy:

Więcej

  Internet bez limitu w Orange

  Zobacz również

  Jeśli dużo surfujecie po sieci, jesteście ciągle online, pracujecie zdalnie, gracie, dużo oglądacie i rozmawiacie  – od teraz nie musicie się martwić o zużycie gigabajtów. Takiej opcji w Orange jeszcze nie było! Przejdźcie do nas, cieszcie się szybkością łącza i niech Was nie obowiązują żadne limity.

  - Reklama -

  Od dzisiaj klienci, którzy zamówią online abonament komórkowy w Planie L, zyskają internet bez limitu GB i prędkości:

  • na 24 miesiące – przy przeniesieniu numeru z innej sieci,
  • na 12 miesięcy – przy zawarciu umowy z nowym numerem, przejściu z karty na abonament lub z oferty nju i przedłużeniu umowy.

  Promocja trwa od 23 maja do 9 czerwca 2024 r. włącznie i dotyczy zamówień drogą internetową. Szczegóły dostępne są na naszej stronie. Więcej o Planach mobilnych znajdziecie tutaj. A decydując się na abonament czy przedłużając umowę warto rozważyć też zakup smartfona w atrakcyjnej cenie. Dodatkowo, zamawiając abonament online – w zależności od określonej oferty możecie zyskać nawet do 3 miesięcy bez opłat.

  Wybierzcie bezkresne morze internetu na lato i lata. To też nie koniec nadchodzących promocji – warto śledzić bloga i wypatrywać kolejnych okazji.

  ŹródłoOrange
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  - Reklama -

  Najnowsze

  T-Mobile Polska zdobył trzy nagrody w prestiżowych konkursach HR

  Jako T-Mobile Polska jesteśmy w gronie najlepszych pracodawców w naszym kraju. Zależy nam na naszych pracownikach, dlatego realizujemy różnorodne...