sobota, 2 marca, 2024

Nasze serwisy:

Więcej

  Infolinia T-Mobile z certyfikatem OK SENIOR

  Zobacz również

  T-Mobile Polska wyróżnia się podejściem do obsługi dojrzałych klientów, co potwierdza międzynarodowy certyfikat OK SENIOR®, przyznany za rozwiązanie wdrożone na infolinii operatora. Dzięki specjalnie przeszkolonym doradcom seniorzy otrzymują kompleksowe wsparcie w obszarze technologii, obsługi urządzeń oraz płatności, dostosowane do ich potrzeb. Inicjatywa wpisuje się w strategię ESG operatora, aktywnie angażującego się w walkę z wykluczeniem cyfrowym i promocję równego dostępu do cyfrowego świata.

  - Reklama -

  Firma T-Mobile stawia na pierwszym miejscu satysfakcję swoich klientów i dostarczanie im jak najlepszych doświadczeń, dlatego wprowadza rozwiązania i udogodnienia, które mają odpowiadać na ich potrzeby. Jednym z nich jest uruchomiona w minionym roku specjalna infolinia dla dojrzałych klientów. Kontaktując się z Biurem Obsługi Klienta wystarczy na klawiaturze wybrać numer 8, aby skorzystać z udogodnień. Specjalnie przeszkoleni doradcy udzielą wsparcia w szerokim zakresie, m.in. w obszarze technologii, obsługi urządzeń, usług, procedur czy płatności, a nawet dostosowania wielkości czcionkiw wysyłanychpismach. Dzięki temu infolinia operatora jest jeszcze bardziej przyjazna i inkluzywna dla tej grupy klientów.

  Potwierdzeniem, że usługa jest dostosowana do potrzeb dojrzałych klientów i spełnia ich oczekiwania jest otrzymany certyfikat znaku jakości OK SENIOR®, przyznawany przez OK SENIOR Polska w partnerstwie z Krajowym Instytutem Gospodarki Senioralnej. Przeprowadzony audyt potwierdził, że seniorzy korzystający z infolinii wyrazili wysoką satysfakcję z obsługi.

  Żyjemy w społeczeństwie, w którym grupa klientów 55+ stale się powiększa. Dlatego tak ważne jest, aby firmy dostrzegały, że muszą się zmieniać i dostosowywać swoją ofertę do potrzeb również tej grupy użytkowników. Infolinia dla seniorów w T-Mobile to świetny przykład takiego działania.– mówi Marzena Rudnicka, Prezeska Krajowego Instytutu Gospodarki Senioralnej.

  Seniorzy w świecie nowych technologii

  Naszym celem jest nie tylko świadczenie wsparcia technicznego, ale przede wszystkim edukacja osób starszych w zakresie nowych technologii. Wierzymy, że świat cyfrowy jest dostępny dla ludzi w każdym wieku,. Nasza infolinia dla seniorów to jedno z wielu rozwiązań, które wprowadzamy, aby jeszcze lepiej spełniać oczekiwania naszych klientów i bardzo cieszy nas, że jego skuteczność została potwierdzona certyfikatem OK SENIOR. Jest to przykład działań, które są integralną częścią naszej strategii ESG. Chcemy, aby każdy, niezależnie od wieku, miał równy dostęp do cyfrowego świata. – komentuje Małgorzata Rybak-Dowżyk, Dyrektorka Departamentu Komunikacji Korporacyjnej i ESG w T-Mobile Polska.

  W ramach kompleksowych działań dla seniorów T-Mobile realizuje wiele działań i projektów. Operator przygotował akcję „Sieć pokoleń”, w ramach której powstał specjalny kurs przybliżający od podstaw korzystanie z nowych technologii. Ponadto wspiera podopiecznych Fundacji „Pod Dębem” przekazując im laptopy, aby mogli korzystać z wielu możliwości, jakie daje digitalowa rzeczywistość. W ramach prowadzonych działań przygotowywane są także różne oferty skierowane właśnie dla seniorów, czy poradniki dotyczące wyboru odpowiedniego urządzenia.

  ŹródłoT-Mobile
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  - Reklama -

  Najnowsze

  Nowe promocje Play dla domu – światłowód i telewizja w supercenie z Netflix w cenie abonamentu

  Play wprowadza pakiety rozrywki w najlepszej cenie – światłowód z dostępem do serwisu Netflix w supercenie już od 50...