sobota, 2 marca, 2024

Nasze serwisy:

Więcej

  Halloween w Wypożyczalni Play

  Zobacz również

  Aż strach się bać… Mamy coś dla fanów strasznych filmów w Wypożyczalni – specjalną sekcję z filmami! Poczuj dreszczyk emocji na plecach siedząc na wygodnej kanapie. Cukierek albo psikus? A my szczególnie polecamy: Demeter: Przebudzenie zła. To miał być kolejny zwyczajny rejs. Morze było spokojne, prognozy nie zapowiadały sztormu. Przerażająca historia ostatniego rejsu szkunera „Demeter”, na którego pokład u podnóża Karpat został zabrany pewien bardzo obcy pasażer.

  - Reklama -

  Diabelska jazda

  To skąpana w mroku nocy historia o tajemniczym mężczyźnie, który wsiada do samochodu pewnego kierowcy i grożąc mu bronią, każe jechać przed siebie. Tak rozpoczyna się zabójcza gra w kotka i myszkę, której stawką będą prawda i… życie. W roli głównej Nicolas Cage.

  Kołysanka

  Młoda matka (Oona Chaplin) znajduje starożytną księgę zawierającą kołysankę, która, jak zakłada, stanowi błogosławieństwo. Jednak w tym przerażającym filmie reżysera „Annabelle”, po przyprawiającym o dreszcze zwrocie akcji okazuje się, że kołysanka jest zaklęciem przywołującym niegodziwego demona Lilith, które zmienia życie głównej bohaterki i jej dziecka w koszmar.

  PREMIERA 

  Mów do mnie

  Już 2 listopada wyjątkowa premiera horroru „Mów do mnie” w Wypożyczalni!

  Tajemnicza zabalsamowana ręka pozwala grupie przyjaciół wprowadzać w swoje ciała duchy nieżywych. Jednak kiedy złamią reguły gry, życie każdego z nich zamieni się w koszmar.

  W sekcji Halloween w Wypożyczalni znajdziecie też takie filmy jak „Egzorcysta papieża”, „Czarny demon”, „The Twin”, „Konsekracja” i wiele innych propozycji! Udanych seansów!

  ŹródłoPlay
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  - Reklama -

  Najnowsze

  Nowe promocje Play dla domu – światłowód i telewizja w supercenie z Netflix w cenie abonamentu

  Play wprowadza pakiety rozrywki w najlepszej cenie – światłowód z dostępem do serwisu Netflix w supercenie już od 50...