piątek, 14 czerwca, 2024

Nasze serwisy:

Więcej

  Galaxy S23 ze zwrotem do 700 PLN na przedpłaconą kartę Visa

  Zobacz również

  Poznaj bezpieczeństwo i wygodę płatności mobilnych i skorzystaj z pierwszej takiej promocji na polskim rynku. Decydując się na zakup smartfonu z serii Galaxy S23, otrzymasz zwrot środków bezpośrednio na przedpłaconą kartę Visa w Portfelu Google. Już od dziś decydując się na zakup jednego z wybranych modeli z najnowszej serii Galaxy S23 w terminie do 18 czerwca, można uzyskać zwrot w wysokości 700 PLN przy zakupie Galaxy S23 Ultra, 500 PLN przy zakupie Galaxy S23+, 400 PLN przy zakupie Galaxy S23.

  - Reklama -

  Samsung po raz pierwszy umożliwił zwrot środków przy użyciu przedpłaconej wirtualnej karty Visa, którą można dodać do Portfela Google na smartfonie Galaxy. Za przygotowanie aplikacji Samsung Zwrot na kartę oraz wdrożenie rozwiązania odpowiada ITCARD.

  Ta wyjątkowa na polskim rynku oferta to efekt współpracy między firmami Samsung, Visa i Google. Udoskonalony mechanizm promocji pozwala odzyskać jej uczestnikom część kosztów zakupu bez ingerencji dodatkowych osób czy urządzeń, a sam proces przebiega szybciej w porównaniu do dostępnych na rynku rozwiązań. Ze zwróconych środków można korzystać  już po 14 dniach od aktywacji urządzenia.

   – Dzięki globalnemu partnerstwu z Google i nawiązaniu lokalnej współpracy z Visa, Samsung może oferować swoim Klientom rozwiązania na miarę ich potrzeb. To unikatowa na skalę rynku propozycja, a zarazem pierwszy etap w rozwoju mechanizmów promocyjnych opartych o płatności mobilne z wykorzystaniem smartfonu lub smartwatcha, które zamierzamy w przyszłości rozwijać – podsumowuje Wiktor Roszkowski, Head of Product Management, Samsung Polska.

  Po raz pierwszy w promocji typu cashback zwrot przewidziany za zakup urządzeń Galaxy przekazywany jest na wirtualną kartę, którą po dodaniu do Portfela Google można dokonywać płatności zbliżeniowych w sklepach stacjonarnych posiadających terminale z czytnikiem NFC – a więc w przypadku każdego terminala płatniczego w Polsce.

  – Co piąty Polak płaci smartfonem w sklepach stacjonarnych, a 71% respondentów kupuje w ten sposób w internecie. Płacenie smartfonem byłoby trudne, bez wdrożenia tokenizacji. Token w płatnościach zastępuje dane karty, zamieniając je w skomplikowany szyfr. Każdy token jest unikatowy – niemożliwy do odczytania i wykorzystania przez oszustów. Właśnie dlatego dane karty zapisanej na smartfonie są zabezpieczone. Płacenie smartfonem jest proste, a zapisanie karty Visa na urządzeniu mobilnym umożliwiającym płacenie zajmuje tylko kilka chwil – mówi Adrian Kurowski, dyrektor generalny Visa w Polsce.

  Nasze strategiczne partnerstwo z Samsung wchodzi w kolejną fazę rozwoju. Rozszerzenie mechanizmów promocji o możliwość płatności mobilnych daje użytkownikom i użytkowniczkom jeszcze większą swobodę w korzystaniu z bezpiecznych i przydatnych cyfrowych narzędzi, takich jak Portfel Google –  Jan Czapracki, szef ds. partnerstw płatniczych, Google.

  Kilka prostych kroków, żeby skorzystać z promocji Samsung Zwrot na Kartę

  • Kup smartfon Galaxy S23, Galaxy S23+ lub Galaxy S23 Ultra w terminie od 08 maja do 18 czerwca u jednego z partnerów handlowych[3].
  • Aktywuj urządzenie i zaloguj się w aplikacji Samsung Members w terminie do 25 czerwca.
  • Po upływie 14 dni otwórz aplikację ponownie i odbierz unikalny kod wybierając Samsung Zwrot na Kartę w terminie do 9 lipca.
  • Pobierz aplikację Samsung Zwrot na Kartę i wprowadź do niej swój kod, a środki zostaną przekazane, w ciągu 1 dnia od pozytywnej weryfikacji zgłoszenia, na wirtualną kartę Visa.
  • Wystarczy dodać kartę do portfela Google, by móc dokonywać bezpiecznych mobilnych płatności z wykorzystaniem środków dostępnych na karcie.

  Dostępność smartfonów Galaxy S23, S23+, S23 Ultra oraz ich cena detaliczna zależą od indywidualnej oferty partnerów handlowych.

  ŹródłoSamsung
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  - Reklama -

  Najnowsze

  T-Mobile Polska zdobył trzy nagrody w prestiżowych konkursach HR

  Jako T-Mobile Polska jesteśmy w gronie najlepszych pracodawców w naszym kraju. Zależy nam na naszych pracownikach, dlatego realizujemy różnorodne...