wtorek, 16 kwietnia, 2024

Nasze serwisy:

Więcej

  Galaxy AI wkrótce na wybranych urządzeniach Galaxy

  Zobacz również

  Samsung udostępnia funkcje Galaxy AI, dostępne w najnowszej serii smartfonów Galaxy S24, na pozostałe wybrane urządzenia Galaxy. Wraz z nową aktualizacją One UI 6.1 z innowacyjnych funkcji bazujących na sztucznej inteligencji korzystać będzie można również na urządzeniach z serii Galaxy S23, S23 FE, Z Fold5, Z Flip5 i Tab S9. Aktualizacja udostępniana będzie począwszy od końca marca.

  - Reklama -

  Galaxy AI to nie tylko początek nowej ery sztucznej inteligencji w świecie smartfonów. Naszym celem jest również udostępnienie tych innowacji jak największej liczbie użytkowników – powiedział TM Roh, prezes i szef działu Mobile eXperience Business w Samsung Electronics. – To dopiero początek, ponieważ planujemy umożliwić doświadczenie możliwości Galaxy AI ponad 100 milionom użytkowników Galaxy w 2024 roku i nadal wprowadzać innowacje, aby wykorzystać nieograniczone możliwości mobilnej sztucznej inteligencji.

  Komunikacja bez granic
  Wraz z najnowszą aktualizacją One UI 6.1 jeszcze więcej użytkowników Galaxy będzie mogło skorzystać z udogodnień oferowanych przez Galaxy AI, takich jak Chat Assist (Asystent pisania) – funkcji, która pozwala dostosować odpowiedni styl wiadomości i tłumaczyć je na 13 różnych języków. Komunikację w nieznanym języku ułatwi także funkcja Live Translate (Tłumacz na żywo) dzięki której użytkownicy Galaxy mogą skorzystać z tłumaczeń głosowych i tekstowych w czasie rzeczywistym.

  Nowy poziom produktywności
  Szersza integracja funkcji Galaxy AI w ekosystemie urządzeń Galaxy umożliwia również większej liczbie użytkowników korzystanie z narzędzi wspomagających produktywność. Możliwości wyszukiwania zostały ulepszone dzięki funkcji Circle to Search (Zakreśl, by wyszukać), która pozwala generować intuicyjne wyniki wyszukiwania za pomocą gestu. W codziennej organizacji zadań pomocna może okazać się również funkcja Note Assist (Asystent notatek), która pozwala tworzyć formaty, generować podsumowania i tłumaczyć notatki. Z kolei Browsing Assist (Asystent wyszukiwania) umożliwia szybsze dotarcie do informacji poprzez generowanie kompleksowych podsumowań artykułów. Zamiana nagrań głosowych na tekst, tworzenie podsumowań i tłumaczeń to z kolei możliwości, które oferuje funkcja Transcript Assist (Asystent transkrypcji).

  Uwolnij kreatywność
  Najnowsza aktualizacja dla urządzeń Galaxy dostarcza zestaw narzędzi Galaxy AI, które inspirują do twórczej swobody nawet po zrobieniu zdjęcia. Dzięki funkcji Generative Edit (Edycja Generatywna) z łatwością można zmieniać rozmiar i usytuowanie obiektów na zdjęciach, aby udoskonalić świetne ujęcie. Edytowanie zdjęć bezpośrednio na urządzeniu Galaxy obsługującym funkcje AI jest dużo prostsze z Edit Suggestion. A z funkcją Instant Slo-Mo nie umknie nam żaden moment, bo niezwykłe ujęcia w zwolnionym tempie możemy tworzyć również po zarejestrowaniu klasycznego nagrania video.

  Personalizacja urządzeń Galaxy jest jeszcze łatwiejsza niż dotychczas dzięki tapetom generowanym przez AI, umożliwiając urządzeniom wspieranym przez AI ożywienie kreatywności użytkowników.

  ŹródłoSamsung
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  - Reklama -

  Najnowsze

  LG podkreśla swoją obecność na rynku europejskim na Milan Design Week 2024

  LG Electronics (LG) uczestniczy w Milan Design Week 2024, globalnych targach designu odbywających się w dniach 16-21 kwietnia w...