piątek, 14 czerwca, 2024

Nasze serwisy:

Więcej

  ESET Mobile Threat Defense wyróżniony przez Forrester

  Zobacz również

  W najnowszym raporcie firmy analitycznej Forrester, który obejmuje 1 kwartał 2024 roku, przeanalizowano 16 dostawców rozwiązań ochrony przed zagrożeniami na urządzeniach mobilnych (Mobile Threat Defence – MTD). Fakt, że rozwiązanie ESET znalazło się w zestawieniu, jest ogromnym wyróżnieniem i dowodem naszego zaangażowania w rozwój bezpieczeństwa mobilnego.

  - Reklama -

  W raporcie „Mobile Threat Defense (MTD) Solutions Landscape report, Q1 2024” podkreślono znaczenie ochrony przed złośliwym oprogramowaniem mobilnym, stwierdzając: „Urządzenia mobilne są równie podatne na ataki jak tradycyjne punkty końcowe, takie jak laptopy i serwery, czy to przez złośliwe aplikacje, luki w systemach operacyjnych, phishing za pomocą aplikacji do komunikacji mobilnej, czy ataki oparte na przeglądarce.” W raporcie zwrócono również uwagę na kompleksowe możliwości rozwiązań MTD, które mają na celu ochronę urządzeń mobilnych z poziomem rygoru tradycyjnie zarezerwowanym dla przedsiębiorstw.

  Wyróżnienie pojawia się krótko po udanym wprowadzeniu modułu ESET Mobile Threat Defense, co jest dowodem na zaangażowanie ESET w rozwój bezpieczeństwa mobilnego. Moduł ten integruje się bezproblemowo z platformą ESET PROTECT, zapewniając kompleksową ochronę wektora ataku mobilnego z proporcją jeden do jednego do punktów końcowych i jest dostępny we wszystkich warstwach subskrypcji chmurowych, zaczynając od ESET PROTECT Advanced, bez zwiększenia ceny. Integracja zapewnia jednolite zarządzanie bezpieczeństwem i eliminuje potrzebę żonglowania wieloma konsolami czy platformami.

  Zdalna praca rozszerza zakres sieci korporacyjnych, a urządzenia mobilne stają się głównymi celami dla atakujących. Nasz moduł Mobile Threat Defense nie tylko chroni przed tradycyjnymi zagrożeniami, ale także dostosowuje się do unikalnych cech i wyzwań platform mobilnych, oferując rozwiązanie, które jest zarówno kompleksowe, jak i zgodne z ewoluującymi potrzebami rynku – tłumaczy Jakub Dębski, Chief Product Officer w ESET.

  ŹródłoEset
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  - Reklama -

  Najnowsze

  T-Mobile Polska zdobył trzy nagrody w prestiżowych konkursach HR

  Jako T-Mobile Polska jesteśmy w gronie najlepszych pracodawców w naszym kraju. Zależy nam na naszych pracownikach, dlatego realizujemy różnorodne...