Ericsson otrzymał nagrodę dla Dostawcy Infrastruktury Roku 2012

Zobacz również

Firma Ericsson została nagrodzona „Wirtualnym Telefonem 2012” na XII Gali magazynu „Mobile Internet”. Statuetka Dostawcy Infrastruktury Roku 2012 trafiła do Ericssona za zarządzanie siecią operatorską dla firmy Netia. W ubiegłym roku Ericsson odnowił i rozszerzył kontrakt Managed Services na utrzymanie i zarządzanie sieciami telekomunikacyjnymi Grupy Netia. Firmy współpracują ze sobą w ramach Managed Services od 2006 roku.

- Reklama -

Współpraca firmy Ericsson i Netii jest określana jako modelowa i stanowi wzorcowy business case zarówno dla operatora, jak i dostawcy infrastruktury.

Statuetkę Dostawcy Infrastruktury Roku 2012 w imieniu firmy Ericsson odebrał prezes Oliver Kanzi.

ŹródłoEricsson
0 Komentarze
najnowszy
najstarszy oceniany
- Reklama -

Najnowsze

Apple przyspiesza rozwój aplikacji dzięki nowym architekturom systemów AI

Firma Apple zaprezentowała dziś nowe możliwości sztucznej inteligencji, rozszerzone funkcje zwiększające produktywność w programie Xcode oraz udoskonalone platformy, dzięki...