E-awizo – nowa usługa w PLAY

Zobacz również

W dniu 10 marca uruchomiono nową usługę dla klientów abonamentowych, która umożliwia aktywowanie lub dezaktywowanie mailowego powiadamiania o wystawieniu faktury.

- Reklama -

Teraz co miesiąc klient może otrzymywać elektroniczne następujące informacje o fakturze:

  • dzień wystawienia faktury
  • kwotę do zapłaty
  • numer faktury niezbędny do poprawnego wykonania Przelewu Bankowego
  • unikalny numer Konta rozliczeniowego na które należy dokonać wpłaty 

Usługa e-awizo jest  bezpłatna i można ją aktywować na stronie www. palymobile.pl w zakładce Finanse.

ŹródłoPlay
0 Komentarze
najnowszy
najstarszy oceniany
- Reklama -

Najnowsze

TP-Link prezentuje zewnętrzny router Omada ER603WP-4G-Outdoor

TP-Link wprowadza do sprzedaży ER603WP-4G-Outdoor, zewnętrzny router Omada 4G/LTE Cat4 N300 na kartę SIM. To rozwiązanie stworzone z myślą...