wtorek, 16 kwietnia, 2024

Nasze serwisy:

Więcej

  Dwuekranowy Yoga Book 9i i urządzenia konsumenckie klasy premium

  Zobacz również

  W miarę jak hybrydowe życie nadal zaciera granice między pracą a rekreacją, konsumenci stawiają na pierwszym miejscu wygodę i doświadczenia wysokiej jakości, dzięki bardziej multifunkcjonalnej i spersonalizowanej technologii. Zarówno w domu, jak i w podróży, ludzie wymagają obecnie wszechstronnej technologii, która pozwoli im robić więcej we wszystkich aspektach ich życia – niezależnie od tego, czy będą współpracować pomiędzy wieloma urządzeniami, czy dążyć do uproszczenia, zmniejszając ich liczbę.

  - Reklama -

  Mając to na uwadze, firma Lenovo wprowadziła dziś śmiałe, nowe produkty, które odpowiadają na różnorodne potrzeby współczesnego konsumenta. Nowy, supernowoczesny Yoga Book 9i otwiera nowy rozdział w linii Yoga dzięki niesamowitej innowacyjności, doskonałemu stylowi i wydajności zapewniającej różnorodne doświadczenia. Yoga AIO 9i na nowo definiuje wygląd komputera stacjonarnego typu All-in-One. W tabletach nowy, bogaty w funkcje Lenovo Tab Extreme i cyfrowy notatnik Lenovo Smart Paper wprowadzają ekscytujące możliwości do szkoły, domu i nie tylko. Wreszcie koncepcyjny Lenovo Project Chronos (oficjalna nazwa wkrótce) to nowa technologia, która rejestruje ruch użytkownika i umożliwia mu interakcję i wykonywanie czynności w wirtualnych światach 3D bez okularów i urządzeń do noszenia.

  Poznaj książkę nieskończonych możliwości z Yoga Book 9i

  Całkowicie nowy Yoga Book 9i to pierwszy pełnowymiarowy laptop z dwoma ekranami OLED¹. Jest wyposażony w unikalny zestaw funkcji zaprojektowanych z myślą o umożliwieniu twórcom tworzenia własnej historii. Bardziej wszechstronny niż tradycyjny laptop, wyjątkowo elastyczny Yoga Book 9i bazujący na platformie Intel Evo oferuje wszechstronność dwóch ekranów, funkcjonalność wielu trybów i doskonałe możliwości w obszarze rozrywki. Dla nowej generacji konsumentów, którzy wznoszą kreatywność na nowy poziom, Yoga Book 9i wspiera ich wieloaspektowe wymagania cyfrowe i wzmacnia ich ambicje, niezależnie od tego czy pracują, tworzą, uczą się czy bawią.


  Zadania na dwóch ekranach dla wydajności na wyższym poziomie

  Wyposażony w najnowszą generację procesorów Intel Core, Yoga Book 9i pozwala użytkownikom w pełni wykorzystać możliwości laptopa oraz elastyczność i potencjał wielozadaniowości dwóch ekranów. Te smukłe i lekkie laptopy zbudowane na platformie Intel Evo zostały zaprojektowane i skonstruowane w celu zapewnienia bezproblemowej komunikacji w szerokiej gamie aplikacji, przy jednoczesnym zminimalizowaniu wpływu na czas reakcji, żywotność baterii i łączność.

  Technologia dwóch ekranów zastosowana w Yoga Book 9i pozwala konsumentom cieszyć się wyjątkową gamą wszechstronnych doświadczeń. Może to być tak proste, jak możliwość surfowania po sieci i przeglądania obrazu na dwóch pełnych ekranach za pomocą łatwego ruchu pięcioma palcami. Dla tych, którzy chcą pracować na dwóch osobnych plikach jednocześnie, mogą przeglądać oba pliki, po jednym na każdym ekranie, co zwiększa wydatnie produktywność. Podobnie konsumenci mogą oglądać wideo na jednym ekranie, jednocześnie robiąc notatki lub szukając informacji na drugim ekranie, bez przerywania.

  Smukły i lekki konwertowalny format zapewnia użytkownikom elastyczność płynnego przełączania się między trybem laptopa, tabletu lub namiotu w zależności od potrzeb. Podczas spotkania na żywo użytkownicy mogą korzystać z trybu namiotu, aby wyświetlić prezentację slajdów na jednym ekranie, jednocześnie przeglądając i kontrolując prezentację z drugiego ekranu. Komunikacja i współpraca podczas sesji wirtualnych spotkań są również udoskonalone dzięki funkcji dwóch ekranów – umożliwiając gospodarzowi udostępnianie prezentacji na jednym ekranie podczas przeglądania czatu, odpowiadanie na pytania i przewijanie slajdów z drugiego ekranu.

  Yoga Book 9i jest również dostarczany ze specjalnym stojakiem, który ułatwia użytkownikom pracę w podróży. Odłączana klawiatura Bluetooth zwiększa potencjał wielozadaniowości, podobnie jak zaprojektowany przez Lenovo rysik Smart Pen, którego można używać do dalszego zwiększania produktywności.

  Zaawansowane oprogramowanie i rozrywka na wysokim poziomie

  Innowacyjne oprogramowanie Yoga Book 9i, zaprojektowane przez Lenovo we współpracy z firmą Microsoft, zwiększa również potencjał użytkownika w zakresie pracy, nauki, streamingu, tworzenia treści i grania w mniej wymagające gry. Działające w systemie Windows 11 oprogramowanie zawiera funkcje inteligentnego pisania i czytania, a także funkcje robienia notatek dla osób uczących się w domu. Ta funkcja pozwala użytkownikowi robić notatki na jednym ekranie, jednocześnie przeglądając zajęcia online na drugim ekranie.

  Kiedy nadejdzie czas, aby usiąść i zrelaksować się, użytkownicy mogą oglądać film na jednym ekranie, jednocześnie sprawdzać interesujące fakty dotyczące filmu na drugim ekranie. Dzięki dwóm 13,3‑calowym wyświetlaczom OLED PureSight 2,8K Yoga Book 9i ze 100% precyzją odwzorowania kolorów DCI-P3 i Dolby Vision HDR użytkownicy będą pod wrażeniem niezwykle żywych kolorów, ostrzejszego kontrastu i bogatszych szczegółów wizualnych. Wraz z dźwiękiem przestrzennym Dolby Atmos i obracającym się o 360 stopni soundbarem z głośnikami Bowers & Wilkins konsumenci mogą cieszyć się wyjątkową rozrywką. Dodatkową wyrazistą cechą projektu Yoga Book 9i jest jego nowoczesny i wyrafinowany kolor Tidal Teal. Jest również dostępny w ekologicznym opakowaniu z materiałami poduszek, pudełkiem upominkowym i pudełkiem zewnętrznym, które zawierają w 100% papier z recyklingu.

  Yoga AIO 9i Desktop: Uosobienie oszałamiającej niezwykłości

  Stworzony z myślą o użytkownikach kreatywnych, nowy Yoga AIO 9i (32”, 8) to cud konstrukcyjny, pięknie zaprojektowany, aby służyć jako efektowny element centralny niemal każdego miejsca pracy, z mocą i grafiką, które wspierają wiele pasji artystycznych. Emanujący wyrafinowaniem komputer stacjonarny Yoga typu “All-in-one” jest wyposażony w duży, 31,5-calowy, bezramkowy wyświetlacz 4K z 100% sRGB, osadzony w smukłym panelu z metalowymi zawiasami, które można przechylać pod żądanym kątem. Subtelna podstawa, która naprawdę oszczędza miejsce na biurku, oferuje siedem portów z tyłu dla lepszego zarządzania kablami, a także wbudowaną bezprzewodową ładowarkę, którą w czasie pracy z komputerem naładujemy smartfon.

  Dzięki najnowszym procesorom Intel 13. generacji, aż do Core i9 włącznie, które można sparować z procesorami graficznymi NVIDIA GeForce Next Gen do laptopów, Yoga AIO 9i jest wystarczająco wydajna, aby z łatwością poradzić sobie z projektowaniem graficznym, a także z intensywną edycją zdjęć i wideo oraz grami. Zwiększając zarówno kreatywność, jak i współpracę, ten komputer oferuje również cztery głośniki Harman Kardon®, dźwięk przestrzenny Dolby Atmos oraz zintegrowaną kamerę internetową na podczerwień (IR) 5 MP z wbudowaną osłoną elektryczną i możliwością inteligentnego logowania.

  Zaprojektowany z myślą o minimalistycznym designie, ten komputer stacjonarny obsługuje zarządzanie wieloma urządzeniami, umożliwiając użytkownikom podłączenie i ładowanie laptopa oraz urządzenia AIO za pomocą w pełni funkcjonalnego kabla USB Type-C, jak również sterowanie obydwoma urządzeniami za pomocą jednej klawiatury i myszy. Mając na uwadze ochronę środowiska, urządzenie jest wykonane w 75% z aluminium pochodzącego z recyklingu w środkowej ramce panelu i w 65% z tworzywa ABS pochodzącego z recyklingu pokonsumenckiego w górnej i dolnej pokrywie dedykowanej klawiatury. Obsługuje również wielu asystentów głosowych, zapewniając wydajne sterowanie mów.

  Koncepcyjne urządzenie Lenovo Projekt Chronos: Virtualna Wolność

  Firmy i konsumenci coraz częściej szukają bardziej angażujących i interaktywnych sposobów na ulepszenie swojego hybrydowego stylu życia, poprzez nowe i dynamiczne doświadczenia. W związku z tym, możliwość współpracy, łączenia się i osiągania tych doświadczeń zarówno w świecie wirtualnym, jak i fizycznym, jest teraz bardziej atrakcyjna niż kiedykolwiek. Zainspirowana wizją zapewnienia wszystkim inteligentniejszej technologii, firma Lenovo opracowała koncepcję rozwiązania rzeczywistości mieszanej, która oferowałaby konsumentom zupełnie nowe i uproszczone, mieszane wrażenia wirtualne i fizyczne.

  Zaprojektowany jako domowe urządzenie komputerowe dla ceniącego technologiczne nowinki twórcy, Lenovo Project Chronos oferuje doświadczenie bez użycia specjalnych okularów, oparte na ruchu całego ciała, które umożliwia konsumentom i twórcom wirtualną kontrolę nad realistycznym awatarem bez potrzeby stosowania tradycyjnego motion-capture (mocap). Zamiast tego ruch użytkownika jest rejestrowany przez zaawansowaną kamerę z odczytem głębi, która odtwarza działania w czasie rzeczywistym w wirtualnym środowisku renderowanym w 3D, wyświetlając je na monitorze w domu z portem DP lub HDMI, takim jak telewizor lub duży ekran komputera . Po utworzeniu awatara, użytkownik może nim sterować za pomocą gestów, ruchów, postawy, a nawet mimiki twarzy i oglądać go na ekranie w czasie zbliżonym do rzeczywistego.

  Zbudowany dla domu

  Urządzenie składa się z eleganckiej i nowocześnie wyglądającej stacji, którą można zamontować na ścianie lub ustawić na powierzchni bezpośrednio pod lub nad zgodnym telewizorem lub monitorem³ (sprzedawane oddzielnie). Zintegrowana kamera głębi RGB i innowacyjna architektura obliczeniowa są zoptymalizowane pod kątem niskich opóźnień, aby umożliwić szybkie i dokładne przechwytywanie ruchu całego ciała. W ramach ochrony prywatności kamerę można obrócić w dół, aby zapewnić sobie spokój ducha, gdy jest wyłączona i nie jest używana.

  Project Chronos oferuje nowy poziom wolności tym, którzy często odwiedzają wirtualne przestrzenie lub tym, którzy chcą korzystać z technologii, aby nawiązać kontakt z innymi. Na przykład ludzie mogą łatwiej tworzyć treści w wirtualnych światach lub zostać VTuberem z realistycznym awatarem bez konieczności noszenia mocap lub okularów. Trener fitness może zdalnie i wirtualnie ćwiczyć razem z klientem, pokazując mu odpowiednie techniki ruchowe. Można również przekształcić się w dowolny rodzaj wirtualnej postaci i łączyć się z nowymi przyjaciółmi w wirtualnym świecie, niezależnie od odległości fizycznej, czasu i środowiska. Gra może być jeszcze bardziej wciągająca i interaktywna dzięki wyraźnie widocznej mimice i ruchom, które można interpretować w czasie zbliżonym do rzeczywistego.

  Oficjalna nazwa produktu zostanie ujawniona wraz z wprowadzeniem finalnego sprzętu i jego możliwości. Lenovo współpracuje z programistami, partnerami w zakresie treści i usług, aby rozszerzyć ten kwitnący ekosystem i wprowadzić rozwiązanie, które może zapewnić wirtualną wolność wykraczającą poza wyobraźnię.

  Lenovo Tab Extreme: Większy, Lepszy, Mogący więcej

  Przełamując schemat tego, co jest uważane za tablet premium, Lenovo wprowadziło swój największy i najpotężniejszy jak dotąd tablet, 14,5-calowy Lenovo Tab Extreme. To urządzenie wykracza poza oczekiwania, zapewniając więcej możliwości dzięki pożądanym funkcjom i przemyślanym innowacjom, które podnoszą radość płynącą z rozrywki i produktywność pracy na zupełnie inny poziom.

  Radość w wydaniu ekstremalnym

  Począwszy od wyświetlacza OLED 3K z gamą kolorów DCI-P3 i częstotliwością odświeżania do 120 Hz, ten tablet może służyć jako prywatne, mobilne kino domowe w praktycznie każdym pomieszczeniu w domu. Oferując niesamowity współczynnik kontrastu 1M:1, zapewnia ekstremalny zakres jasności, który dokładnie odzwierciedla to, co można zobaczyć w rzeczywistości. Jeśli chodzi o dźwięk, technologia Dolby Atmos i imponujący 4-kanałowy zestaw ośmiu wysokowydajnych głośników JBL równomiernie podzielonych między głośniki niskotonowe i wysokotonowe zapewniają dynamiczne, przestrzenne wrażenia dźwiękowe. Potężny ośmiordzeniowy procesor MediaTek Dimensity 9000 i całodzienna żywotność baterii do 12 godzin⁴ dopełniają kluczowe elementy sprzętowe tego gigantycznego tabletu. Jednak prawdziwa siła leży w celowym projekcie, który za tym stoi.

  Przemyślana innowacja

  Wraz z rozwojem hybrydowego stylu życia rola tabletu ewoluowała od funkcji opartej o rozrywkowy streaming do roli drugiego urządzenia w domu do użytku zdalnego, które umożliwia szybkie przejście od rekreacji do produktywności i z powrotem. Właśnie dlatego Lenovo Tab Extreme został stworzony z myślą o potrzebach współczesnych użytkowników. Na przykład jego dwufunkcyjny stojak jest magnetycznie mocowany do urządzenia i pozwala użytkownikom ustawić urządzenie poziomo lub pionowo, aby dostosować się do kierunku, którego użytkownik w danym momencie potrzebuje. Ale prawdziwa innowacja tkwi w klawiaturze z dwoma zawiasami (sprzedawanej osobno na niektórych rynkach), na której można zamontować tablet, a następnie przechylić go pod najwygodniejszym dla użytkownika kątem. Wówczas tablet praktycznie unosi się w powietrzu, naśladując pozycję tradycyjnego laptopa lub komputera stacjonarnego z podświetlaną klawiaturą, podczas gdy główny zawias podstawki tworzy po zamknięciu unikalny, ochronny schowek na dołączone pióro Lenovo Precision Pen 3.

  Inteligentne funkcje są wkomponowane w to urządzenie. Znajdziemy w nim technologię adaptacyjnego przechwytywania dźwięku i obrazu, która automatycznie utrzymuje ostrość kamery na użytkowniku podczas rozmów wideo⁵, nawet gdy porusza się on w kadrze. Technologia wąskiej wiązki wykorzystuje cztery wbudowane mikrofony do filtrowania szumów otoczenia, zapewniając krystalicznie czystą jakość głosu w promieniu 50 centymetrów. Gdy w pokoju znajduje się wielu uczestników rozmowy, można włączyć tryb przechwytywania głosu 360 stopni, aby wszyscy byli słyszani. Aby zoptymalizować komfort oglądania, certyfikowany przez TÜV Rheinland wyświetlacz tabletu automatycznie dostosowuje kolory na ekranie w oparciu o oświetlenie otoczenia i temperaturę barwową. Zaprojektowany z myślą o środowisku, obudowa Lenovo Tab Extreme jest wykonana w 100% z aluminium pochodzącego z recyklingu, a jego opakowanie jest w 100% wolne od plastiku.

  Przestrzeń i możliwość zrobienia więcej

  Wyposażony w system operacyjny Android 13 i najnowsze oprogramowanie interfejsu użytkownika Lenovo, Lenovo Tab Extreme pozwala użytkownikom na wielozadaniowość ich projektów dzięki obsłudze do czterech aplikacji jednocześnie⁶ na podzielonym ekranie i możliwości otwierania do 10 aplikacji w formie ruchomych okien⁶. Aby zapewnić wydajną współpracę niezależnie od urządzenia, użytkownicy mogą używać tabletu jako szkicownika do bezproblemowej współpracy z laptopem za pośrednictwem portu DP-in USB Type-C lub używać go jako panelu sterowania z monitorem za pośrednictwem wyjścia DP-out Port USB typu C. Aby korzystać z tej funkcji bez kabli, użytkownicy mogą sięgnąć po aplikację Lenovo Freestyle⁷, aby bezprzewodowo połączyć tablet Lenovo Tab Extreme z komputerem Lenovo Windows PC w celu łatwego udostępniania plików między urządzeniami, tworzenia kopii lustrzanych lub rozszerzania pulpitu w celu uzyskania większej powierzchni ekranu lub korzystania z tabletu jako dodatkowego touchpada dla swojego komputera. Dostępne są również dodatkowe aplikacje, które mogą wspierać kreatywność i przepływ pracy, w tym Clip Studio Paint do rysowania i WPS Office do zwiększania produktywności.

  Lenovo Smart Paper: Magia robienia notatek

  Sporządzanie notatek jest koniecznością dla wielu osób. Jednocześnie może być uważane za zbędne obciążenie w naszym nowoczesnym stylu życia, w którym priorytetem jest podróżowanie z lekkim bagażem. Istotne są także względy środowiskowe. Niemniej jednak istnieją zawody i studenci, którzy wolą naturalne i intuicyjne pisanie odręczne. Aby stworzyć nowe, ale znajome rozwiązanie dla płodnego notatnika, Lenovo wprowadziło Lenovo Smart Paper, jego udoskonalone wejście w przestrzeń cyfrowych notatników. Łatwy do trzymania i przenoszenia Lenovo Smart Paper to smukły, 10,3-calowy, antyodblaskowy wyświetlacz dotykowy E-Ink, który mieści się w lekkiej, całkowicie metalowej obudowie, która z pewnością pozwoli na zaoszczędzenie miejsca w plecaku. Wykorzystując technologię E-Ink, ten cyfrowy notatnik zapewnia użytkownikom wrażenie pisania piórem na papierze, do którego są przyzwyczajeni, a także inteligentne funkcje, które optymalizują ich produktywność w nieoczekiwany sposób.

  Jedno pióro, by rządzić wszystkimi

  W zestawie z urządzeniem znajduje się aktywne pióro działające bez baterii, który można łatwo przechowywać w etui. To pióro Lenovo Smart Paper Pen nigdy nie musi być ładowane, ma filcową końcówkę oraz opóźnienie do 23 milisekund¹⁰, dzięki czemu pisanie jest płynne, praktycznie bez opóźnień. Za pomocą jednego pióra użytkownicy mogą wybierać spośród dziewięciu różnych ustawień – m.in. długopisu, ołówka (drewnianego i mechanicznego), markera, a nawet kaligrafii – dzięki czemu nie muszą szukać odpowiednich przyborów do pisania. Dzięki 4096 poziomom czułości nacisku i wykrywaniu pochylenia pióra oraz 74 szablonom notatników do wyboru (np. w linie/linie, wykresy, puste, a nawet rękopisy nutowe), użytkownicy mogą z łatwością pisać, rysować, szkicować, cieniować i ilustrować z wysoką precyzją i to przez wiele dni.

  Inteligentniejsze sporządzanie notatek dla wszystkich

  Oprócz wrażenia i precyzji pisania odręcznego jak na prawdziwym papierze, ten cyfrowy notatnik zapewnia również nowy poziom wygody, który umożliwia tylko inteligentna, połączona z siecią technologia. Wyposażony w dwa zintegrowane mikrofony, Lenovo Smart Paper może przekształcić się w cyfrowy dyktafon, umożliwiając użytkownikom nagrywanie spotkania lub wykładu, a także robienie notatek. Jeśli nie pamiętają kontekstu werbalnego wokół notatki, którą sporządzili podczas jednej z tych nagranych sesji, mogą po prostu wybrać określony tekst, który napisali, aby usłyszeć krótkie odtworzenie tego, co zostało powiedziane w tym momencie¹¹ lub mogą odsłuchać ponownie cały nagrany wykład.

  Dzięki 50 GB pamięci masowej, wystarczającej do przechowywania ponad 50 000 stron notatek, użytkownicy mogą łatwo usuwać i przenosić notatki, a także organizować je w folderach. Nigdy więcej przeszukiwania stron w celu znalezienia czegoś, co zostało napisane kilka miesięcy temu; zamiast tego wyszukiwanie według słów kluczowych w tysiącach odręcznych notatek można wykonać w ciągu kilku sekund, a pismo odręczne można łatwo przekonwertować na tekst. Mając dostęp do ponad dwóch milionów książek na eBooks.com, użytkownicy mogą również szybko wyszukiwać słowa kluczowe w cyfrowych książkach i artykułach zapisanych na urządzeniu. Dzięki aplikacji Lenovo Smart Paper¹⁴ użytkownicy mogą uzyskiwać dostęp do swoich notatek i książek z dowolnego miejsca oraz korzystać z synchronizacji w chmurze w celu tworzenia kopii zapasowych plików, które można synchronizować na różnych urządzeniach z systemami Android, iOS i Windows. Za pomocą aplikacji użytkownicy mogą również dokonywać transkrypcji nagrań dźwiękowych i tłumaczyć tekst na różne języki.

  Wydajność nowej generacji: nowy Yoga Slim 6i oraz odświeżone laptopy Yoga 9i (14”, 8), Yoga Slim 7i Carbon (13”, 8), i Yoga 6 (13”, 8)

  Nowy model Yoga Slim 6i (14”, 8), oferuje poszukującym inspiracji doskonale zaprojektowane przenośne, ale potężne urządzenie. Ten smukły, lekki i atrakcyjny laptop umożliwia użytkownikom łatwą pracę i tworzenie treści zarówno w podróży, jak i w domu. Zbudowany na platformie Intel Evo Yoga Slim 6i został zaprojektowany, aby zapewnić użytkownikom bezproblemową komunikację. Wykonany z solidnych, całkowicie metalowych materiałów aluminiowych, ma smukłą, ale bardzo wytrzymałą obudowę i wypukłe wycięcie na kamerę, które ułatwia też otwieranie. Wyposażony w 14-calowy wyświetlacz OLED z Dolby Vision, Yoga Slim 6i zapewnia satysfakcjonujące wrażenia wizualne. Dzięki współczynnikowi proporcji ekranu 16:10 i opcjonalnej obsłudze dotykowej kreatywna praca taka jak lekka edycja wideo lub edycja zdjęć, staje się coraz bardziej intuicyjna. Wyposażony w najnowsze procesory Intel Core 13. generacji, Yoga Slim 6i zapewnia użytkownikom ulepszone wrażenia podczas wideokonferencji dzięki funkcjom redukcji szumów i rozmycia tła dla uzyskania wrażenia bardziej profesjonalnego otoczenia.

  Lenovo wprowadziło również odświeżone modele Yoga 9i (14”, 8) i Yoga Slim 7i Carbon (13”, 8), oba wyposażone w mobilne procesory Intel Core do 13. generacji, zapewniające jeszcze bardziej imponującą wydajność w celu zwiększenia wszechstronności i produktywności. Ponadto najnowszy, odświeżony laptop Yoga 6 (13”, 8) jest jeszcze szybszy dzięki najnowszym procesorom AMD Ryzen z serii 7000 i ulepszonej baterii do obsługi dłuższych sesji pracy zdalnej.

  Usługi wsparcia i oprogramowanie

  Oprócz sprzętu klasy premium, Lenovo oferuje szereg usług związanych z kondycją, wsparciem i ochroną urządzeń, które pomagają utrzymać produkty w szczytowej kondycji i zapewniają większe bezpieczeństwo. Takim rozwiązaniem jest najnowsze oprogramowanie zabezpieczające oparte na chmurze Lenovo Smart Lock. Aby zwiększyć wygodę obsługi wprowadzonych dzisiaj laptopów, Lenovo Premium Care Plus łączy wiele swoich usług w jedno rozwiązanie. Ta kompleksowa usługa obejmuje zaawansowaną pomoc techniczną w zakresie sprzętu i oprogramowania, ochronę przed przypadkowymi uszkodzeniami, rozszerzoną gwarancję na baterię, Lenovo Migration Assistant oraz Lenovo Smart Performance — kontrolę stanu systemu w formie samodiagnozy, dostępną w Lenovo Vantage.

  – Dzisiejsi konsumenci prowadzą wielopłaszczyznowe życie, ufając jeszcze bardziej technologii, która umożliwia im projektowanie, rozwijanie i tworzenie własnych treści. Zaprojektowaliśmy nowe portfolio Yoga, aby umożliwić dzisiejszym konsumentom osiągnięcie ich celów jutra. Ucieleśnieniem tego ducha jest nowy Yoga Book 9i, pierwszy na świecie pełnowymiarowy laptop OLED z dwoma ekranami, który odpowiada na prośby naszych klientów o wszechstronność, mobilność i wydajność — powiedział Jun OuYang, wiceprezes segmentu konsumenckiego, Intelligent Devices Group , Lenovo.

  Ludzie w coraz większym stopniu akceptują swój hybrydowy styl życia i szukają nowych, wygodniejszych i wydajniejszych sposobów robienia rzeczy — powiedział Johnson Jia, starszy wiceprezes Globalnego Centrum Innowacji Grupy Intelligent Devices w Lenovo. – Dzięki zaprezentowanym dzisiaj produktom konsumenckim klasy premium Lenovo podjęło to wyzwanie, wprowadzając innowacje zaprojektowane z myślą o zaspokojeniu współczesnych potrzeb i umożliwieniu ludziom korzystania z inteligentniejszego świata

  Ceny i dostępność produktów w Polsce poznamy wkrótce.

  ŹródłoLenovo
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  - Reklama -

  Najnowsze

  SECURE 24 : wyznaczamy horyzont cyberbazpieczeństwa

  10-latek edukujący o cyberbezpieczeństwie, szef agencji ENISA, agent FBI, dziennikarz śledczy „Washington Post”, szefowa ważnego ukraińskiego serwisu informacyjnego –...