poniedziałek, 27 maja, 2024

Nasze serwisy:

Więcej

  Doładuj konto Heyah i zgarnij nawet 200 darmowych gigabajtów

  Zobacz również

  W urlopową podróż po Polsce lepiej nie ruszać się bez solidnego zapasu internetu mobilnego. Na brak danych podczas letniego odpoczynku z pewnością nie będą narzekać klienci Heyah na kartę, którzy już od 15 lipca mogą skorzystać z wakacyjnej promocji marki. Zasada jest prosta: Heyah mnoży każde doładowanie przez gigabajty. I tak 5 zł to 5 GB na 5 dni, 100 zł to 100 GB na 100 dni, a przy doładowaniu konta za 200 zł użytkownik otrzyma 200 darmowych gigabajtów do wykorzystania przez 200 dni.

  - Reklama -

  Darmowe gigabajty przydadzą się zarówno podczas słonecznych wypraw w góry, jak i w deszczowe dni, gdy najlepiej ogląda się ulubione seriale. Dlatego właśnie Heyah przygotowała dla klientów na kartę w taryfie „Dniówka” prostą i czytelną promocję. W ramach akcji „Gigabajty od Heyah” po każdym doładowaniu konta z aplikacji Moja Heyah lub na www.doladuj.heyah.pl jednorazową kwotą użytkownik otrzyma darmowy pakiet gigbajtów do wykorzystania w kraju. Wielkość pakietu i termin jego ważności jest uzależniony od kwoty doładowania.

  I tak, klienci doładowujący konto za 10 zł dostaną 10 GB na 10 dni. Ci, którzy zdecydują się na powiększenie stanu konta o 20 zł, będą mogli liczyć na dodatkowe 20 GB ważne 20 dni. Zgodnie z tą regułą wyższa kwota doładowania oznacza adekwatnie większą paczkę danych oraz dłuższy okres na wykorzystanie limitu. Heyah w ramach benefitu przygotowało nawet 200 GB – dla tych użytkowników, którzy zasilą numer kwotą 200 zł. Szczegółowe przedziały przedstawia poniższa tabela:

  W przypadku doładowania konta kwotą w dowolnym innym kanale doładowań klient otrzyma bonus tylko raz, pod warunkiem że to doładowanie zostanie zrealizowane w ciągu 30 dni od pierwszego połączenia wykonanego w okresie promocji.

  ŹródłoT-Mobile
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Poprzedni artykuł
  Następny artykuł
  - Reklama -

  Najnowsze

  Jabra: Te słuchawki to idealny prezent na Dzień Matki

  Przypomnijmy sobie te dni z dzieciństwa, kiedy mama z dumą nosiła nasze naszyjniki z makaronu, jakby były diamentami, a...