piątek, 14 czerwca, 2024

Nasze serwisy:

Więcej

  Do 30proc. zniżki na dwa przejazdy w aplikacji Uber od T-Mobile

  Zobacz również

  Spotkanie biznesowe w centrum miasta, wieczorne wyjście ze znajomymi czy niespodziewane zaproszenie na urodziny – w wielu sytuacjach potrzebujemy szybko dotrzeć do konkretnego celu. Dla tych, którzy nie posiadają własnego auta lub chcą sobie oszczędzić stresu z poszukiwaniem miejsc parkingowych, przygotowaliśmy do 30% zniżki na dwa przejazdy z Uber Comfort. Kod rabatowy dostępny jest do 13 września w aplikacji „Mój T-Mobile”. Gdy zależy nam na czasie i wygodzie w przemieszczaniu się po mieście, często korzystamy z aplikacji,

  - Reklama -

  które pozwalają sprawnie i bezpiecznie dotrzeć do wybranego punktu dzięki rozległej sieci pojazdów i kierowców. Jedną z najpopularniejszych jest Uber, który jest licencjonowanym pośrednikiem przy przewozie osób, współpracującym z partnerami posiadającymi licencję taksówkarską w 19 lokalizacjach w Polsce, m.in. w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Łodzi, Wrocławiu czy Trójmieście. Teraz dzięki unikalnemu kodowi rabatowemu, klienci T-Mobile mogą jeszcze taniej przemieścić się w określone miejsce, bowiem mamy dla nich do 30% zniżki na dwa przejazdy.

  Aż do -30% na 2 przejazdy z Uber Comfort

  Jak skorzystać z tańszych przejazdów?

  Aby odebrać bonus, należy do 13 września odebrać kod zniżkowy w aplikacji „Mój T-Mobile” i wykorzystać go także najpóźniej do tego dnia. Unikalny kod rabatowy uprawnia do obniżenia ceny dwóch przejazdów pasażerskich z Uber Comfort, zamówionych w aplikacji mobilnej Uber, do 30%, ale nie więcej niż o 12 zł za pojedynczy przejazd. Kod nie łączy się z innymi kodami promocyjnymi. Może zostać wykorzystany zarówno przez abonentów, którzy posiadają już konto w aplikacji Uber, jak i tych, którzy nie posiadają jeszcze konta i nie korzystali z zamawiania przejazdów.

  Aby dodać kod w aplikacji Uber, należy:

  • Otworzyć aplikację;
  • Wybrać „Konto” w dolnej części ekranu;
  • Otworzyć zakładkę „Portfel”, a następnie na samym dole wybrać przycisk „dodaj kod promocyjny”;
  • Wpisać kod i cieszyć się tańszymi przejazdami!

  Oferta jest dostępna dla klientów abonamentowych T-Mobile (T, T DATA) – w tym posiadaczy internetu domowego, internetu domowego z anteną zewnętrzną oraz internetu światłowodowego. Dotyczy ona również osób korzystających z ofert na kartę (GO!) i Mix (Frii Mix). Z prezentu mogą skorzystać ponadto klienci Magenta Biznes, Magenta Biznes Internet, Jump proFirma i Data Jump ze zgodą na „Partnerzy Marketing”.

  ŹródłoT-Mobile
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  - Reklama -

  Najnowsze

  T-Mobile Polska zdobył trzy nagrody w prestiżowych konkursach HR

  Jako T-Mobile Polska jesteśmy w gronie najlepszych pracodawców w naszym kraju. Zależy nam na naszych pracownikach, dlatego realizujemy różnorodne...