poniedziałek, 27 maja, 2024

Nasze serwisy:

Więcej

  Bardzo dobry początek roku pod kątem rozwoju sieci mobilnej Play

  Zobacz również

  I kwartał 2024 r. Play zamknęło z 11 757 stacjami bazowymi w całej Polsce. W samym marcu oddaliśmy 34 nowe obiekty, a w trzech pierwszych miesiącach roku łącznie 136 stacji.

  - Reklama -

  W lutym informowaliśmy Was, że dużo nowych stacji bazowych udało nam się uruchomić na Pomorzu. W marcu z kolei nowe inwestycje powstawały głównie na południu Polski – m.in. w Byczynie (woj. opolskie), Skołyszynie, Sokołowie Małopolskim, Głogowie Małopolskim, Rymanowie i Tarnobrzegu (woj. podkarpackie), Gdowie, Krakowie, Nowym Targu czy Proszowicach (woj. małopolskie) oraz Grodkowie i Skoroszycach (woj. opolskie).

  W marcu udało się też oddać nową stację w Bukowinie Tatrzańskiej – z niej szczególnie powinni być zadowoleni liczni turyści, którzy co roku przyjeżdżają tu na narty czy piesze wędrówki po górach. Z kolei nad morzem oddano nowy obiekt w Łebie – jednym z najpopularniejszych miast odwiedzanych w sezonie letnim.

  Tradycyjnie – już jak co miesiąc – nowe obiekty oddaliśmy też w kilku dużych miastach, w tym np. w Warszawie (dzielnice Śródmieście i Wilanów), Gdańsku, Bydgoszczy, Toruniu, Szczecinie czy Wrocławiu.

  ŹródłoPlay
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  - Reklama -

  Najnowsze

  Jabra: Te słuchawki to idealny prezent na Dzień Matki

  Przypomnijmy sobie te dni z dzieciństwa, kiedy mama z dumą nosiła nasze naszyjniki z makaronu, jakby były diamentami, a...