piątek, 14 czerwca, 2024

Nasze serwisy:

Więcej

  Bank Pekao uruchomił promocję dla klientów biznesowych na karcie kredytowej MOTO Biznes

  Zobacz również

  Bank Pekao S.A. zaprasza do dołączenia do grona posiadaczy karty kredytowej MOTO Biznes klientów biznesowych uruchamiając nową promocję. Bank wprowadzając nową ofertę chce zachęcić klientów do korzystania z tej karty kredytowej w codziennym biznesowym bankowaniu.

  - Reklama -

  Klienci, którzy podpiszą umowę o kartę kredytową MOTO Biznes w terminie od 6 maja do 30 września 2024 r. oraz przystąpią do promocji otrzymają:

  • obniżone oprocentowanie limitu kredytowego na karcie kredytowej do 9,99 proc.1 oraz,
  • nielimitowaną liczbę bezpłatnych przelewów z karty2 na rachunek klienta w banku, do 31 marca 2025 r.

  Zależy nam, aby klienci biznesowi mogli razem z Bankiem Pekao korzystać z najlepszych rozwiązań na rynku. Dlatego przygotowaliśmy nową promocję, dzięki której z kartą kredytową MOTO Biznes mogą zyskać dostęp do tańszego finansowania aż do 31 marca 2025
  roku –
  mówi Radosław Twarużek, dyrektor Departamentu Klienta Biznesowego w Banku Pekao S.A.

  O karcie kredytowej MOTO Biznes:

  Karta kredytowa MOTO Biznes umożliwia finansowanie bieżącej działalności biznesowej. Dzięki niej klient zyskuje prosty i szybki dostęp do przyznanego limitu kredytowego nawet do 50 tys. zł. Klient może nią swobodnie płacić, a wykorzystany limit kredytowy spłacić bez odsetek do 47 dni (dla transakcji bezgotówkowych). Dodatkowo dzięki promocji klienci mogą bez prowizji przelewać środki z karty na rachunek firmowy2 i wykorzystać je do dowolnych celów np. przelewu lub wypłaty gotówki z konta. Karta przeznaczona jest dla klienta biznesowego prowadzącego działalność gospodarczą od co najmniej 12 miesięcy oraz uproszczoną księgowość.

  Klienci płacąc kartą MOTO Biznes otrzymują na stacjach paliw w Polsce zwrot 0,3 proc. wartości transakcji, do 50 zł miesięcznie. Rocznie można więc zyskać do 600 zł zwrotu za paliwo.

  Karta posiada również atrakcyjny pakiet ubezpieczeń assistance medyczny i car assistance w tym serwis concierge.

  ŹródłoBank Pekao
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  - Reklama -

  Najnowsze

  T-Mobile Polska zdobył trzy nagrody w prestiżowych konkursach HR

  Jako T-Mobile Polska jesteśmy w gronie najlepszych pracodawców w naszym kraju. Zależy nam na naszych pracownikach, dlatego realizujemy różnorodne...