niedziela, 26 maja, 2024

Nasze serwisy:

Więcej

  Atrakcyjna oferta Play na nowoczesne smartfony HONOR

  Zobacz również

  Play zapewnia klientom wolność wyboru oraz szeroki dostęp do najwyższej jakości usług i produktów z najlepszym stosunkiem jakości do ceny. Potwierdzeniem tych działań jest wprowadzenie do oferty smartfonów marki HONOR, które są dostępne w atrakcyjnych cenach dla wszystkich klientów Play.

  - Reklama -

  Fioletowy operator dodał do swojej oferty nowoczesne smartfony marki HONOR, modele HONOR Magic6 Lite, HONOR Magic6 Pro, HONOR Magic V2 oraz HONOR 90. Nowe smartfony w ofercie Play to jeszcze szerszy wybór dla klientów, dzięki czemu każdy może zdecydować się na takie urządzenie, które najlepiej odpowiada jego potrzebom.

  Z okazji premiery i wprowadzenia nowej marki do oferty Play przygotował niezwykle atrakcyjną cenę na model HONOR Magic6 Lite przy zakupie z abonamentem. W wyjątkowej ofercie Play ten model dostępny jest w abonamentach Play L 5G oraz Play HOMEBOX 5G za jedyne 949 zł, które można rozłożyć na wygodne raty 0% spłacane razem z fakturą za usługi.

  Modele HONOR w Play są dostępne w atrakcyjnej cenie, a dodatkowo klienci zdecydowani na zakup mogą liczyć na ciekawe zestawy z dodatkowymi urządzeniami w prezencie!


  Są to następujące zestawy:

  • smartfon HONOR Magic6 Pro z tabletem HONOR Pad 8
  • smartfon HONOR Magic V2 z tabletem HONOR Pad 9
  • smartfon HONOR 90 ze smartwatchem HONOR Watch 4
  ŹródłoPlay
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  - Reklama -

  Najnowsze

  Jabra: Te słuchawki to idealny prezent na Dzień Matki

  Przypomnijmy sobie te dni z dzieciństwa, kiedy mama z dumą nosiła nasze naszyjniki z makaronu, jakby były diamentami, a...