niedziela, 14 lipca, 2024

Nasze serwisy:

Więcej

  Aplikacja InMobi z nawigacją i atrakcyjną zniżką

  Zobacz również

  Popularna wśród kierowców aplikacja mobilna InMobi otrzymała nowe funkcjonalności. Od teraz wszyscy użytkownicy mogą korzystać z wygodnego modułu nawigacji opartego na systemie Yanosik. Jeżdżąc aktywnie z aplikacją InMobi, można zyskać do 20 proc. zniżki na ubezpieczenie (łączy się z innymi zniżkami, np. za bezszkodową jazdę). Oferta dotyczy ubezpieczeń komunikacyjnych OC, AC, Assistance i NNW dla wszystkich marek samochodów.

  - Reklama -

  Uruchomiona pod koniec 2018 roku aplikacja InMobi to efekt współpracy Volkswagen Financial Services i Yanosika. Jej rolą jest przede wszystkim wsparcie użytkowników kierowców podczas codziennej jazdy samochodem. Twórcy InMobi konsekwentnie dbają o rozwój aplikacji i wprowadzają kolejne udogodnienia.

  Moduł nawigacji – to nowość, która od kwietnia jest już dostępna w aplikacji. Funkcja pomaga w bezpiecznym dotarciu do celu, informując o nieoczekiwanych zdarzeniach na trasie, wypadkach, fotoradarach lub ograniczeniach prędkości. InMobi generuje zgłoszenia kierowców korzystających z systemu Yanosik, poddając je bezpośredniej weryfikacji, co umożliwia pokonanie trasy bez narażenia się na przykre niespodzianki.

  – Nasze cykliczne badanie „Portfele Polaków pod lupą” pokazało, że 4 na 5 kierowców jest gotowych na korzystanie z rozwiązań opartych na stylu jazdy kierowców, jeśli miałyby wpływ na wysokość polisy. Takie właśnie jest InMobi. To prosta aplikacja na telefon, dzięki której użytkownicy mogą sobie wyjeździć nawet do 20 proc. dodatkowej zniżki na ubezpieczenie. Aplikacja InMobi jest dla każdego kierowcy i dla każdego samochodu, zarówno tych wyprodukowanych przez Grupę Volkswagen, jak i inne marki, np. japońskie. Wystarczy ściągnąć aplikację na telefon, założyć swój profil oraz wpisać dane pojazdu i można zacząć jeździć. Dzięki temu z zalet telematyki, czyli oceny stylu jazdy, można korzystać po drodze – podkreśla Magdalena Kaca, Dyrektor Departamentu Zarządzania Klientem i Produktem w Volkswagen Financial Services.

  Ubezpieczenie oferowane przez InMobi to tak zwane UBI (ang. Usage Based Insurance). Rozwiązanie wykorzystuje dane telematyczne – wysokość składki określa się na podstawie punktów przyznawanych za styl jazdy kierowcy. Aplikacja sprawdza i analizuje m.in. dostosowywanie jazdy do panujących warunków na drodze, płynne prowadzenie auta oraz to, czy kierowca przekracza dozwoloną prędkość.

  Zasada jest prosta. Chcąc skorzystać ze zniżki za styl jazdy, powinniśmy przejechać określoną liczbę kilometrów. Kierowcy, którzy posiadają obecnie polisę w innym towarzystwie, powinni przejechać 20 tras o łącznej długości 500 km. Za trasę przyjmujemy odcinek o długości co najmniej 2 km, zatem z InMobi możemy korzystać, kiedy jedziemy w dłuższą podróż do rodziny, ale także, kiedy odwozimy dzieci do szkoły lub jedziemy po większe zakupy. Stawka jest wysoka, ponieważ jeżdżąc aktywnie z aplikacją InMobi i zdobywając punkty za styl jazdy, możemy zaoszczędzić nawet do 20 proc. ceny ubezpieczenia. Jednocześnie oferujemy 5 proc. zniżki na start dla wszystkich kierowców niezależnie od wyjeżdżonych tras – dodaje Magdalena Kaca z Volkswagen Financial Services.

  ŹródłoVolkswagen
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  - Reklama -

  Najnowsze

  Galaxy Z Fold6 i Z Flip6 – otwórz się na wyższy poziom Galaxy AI

  Samsung podczas Galaxy Unpacked w Paryżu prezentuje nowe modele smartfonów Galaxy Z Fold6 i Galaxy Z Flip6, a także...