niedziela, 14 lipca, 2024

Nasze serwisy:

Więcej

  Akcja promocyjna: Lenovo wspiera edukację przedłużona! Otrzymaj grę Lekti Monster. Nauka czytania w prezencie przy zakupie wybranego tabletu Lenovo.

  Zobacz również

  Firma Lenovo przedłuża cieszącą się bardzo dużym zainteresowaniem akcję promocyjną, w której przy zakupie wybranego tabletu Lenovo można otrzymać w prezencie grę „Lekti Monster. Nauka czytania”. Promocja trwa przez kolejne trzy miesiące – do końca września 2024 roku.

  - Reklama -

  Celem projektu jest zachęcanie najmłodszych użytkowników technologii do nauki przez zabawę. Lenovo jako czołowy producent IT ma w swojej ofercie bogate portfolio tabletów – urządzeń przeznaczonych dla każdego członka rodziny. To produkty, które cieszą się niezwykłą popularnością – są wszechstronne i można je wykorzystać w każdych warunkach: zarówno w pracy, w domu, w szkole, jak i w podróży. Są poręczne i niezwykle lekkie. Nadają się więc idealnie nie tylko do rozrywki, ale również do nauki. Użytkownicy doceniają je za kompaktowość i solidne komponenty, przez co towarzyszą im nie tylko w codziennych obowiązkach, ale również przy rozwijaniu pasji.

  Promocją jest objętych łącznie dziesięć modeli tabletów. Wśród nich znajdują się m.in. Lenovo Tab Plus, Lenovo Tab M11, Lenovo Tab P12 czy Lenovo Tab Extreme. Bogate portfolio umożliwia znalezienie urządzenia idealnie dopasowanego do potrzeb użytkowników w każdym wieku. Do akcji dołączył Lenovo Tab Plus, który dzięki aż 8 głośnikom JBL może zastąpić głośnik Bluetooth. Doskonale sprawdzi się podczas wyjazdów do oglądania filmów, słuchania muzyki i szeroko pojętej rozrywki. Lenovo Tab M11 to tablet z dużym 11-calowym ekranem, mocną baterią i rysikiem w zestawie, dzięki czemu idealnie nadaje się nie tylko do nauki, ale również do rozwijania pasji. Natomiast Lenovo Tab P12 idealnie sprawdzi się do odtwarzania treści i przenośnej pracy dzięki 12,7-calowemu wyświetlaczowi o wysokiej rozdzielczości, niesamowitemu dźwiękowi dzięki głośnikom JBL i wygodnej opcjonalnej klawiaturze. Profesjonaliści na pewno docenią Lenovo Tab Extreme, który zachwyca swoimi mocnymi podzespołami, w tym ekranem OLED 3K, mocnym 8-rdzeniowym procesorem MediaTek Dimensity 9000 i niezwykle wydajną baterią o pojemności 12300 mAh.


  Połącz edukację z zabawą z Lenovo i grą „Lekti Monster”

  Prezentem przy zakupie wybranego tabletu Lenovo jest gra „Lekti Monster. Nauka czytania”. Przeznaczona jest dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz młodszym wieku szkolnym. Działa w trybie hybrydowym – do fizycznej gry dołączona jest specjalna aplikacja. Gra została stworzona przez ekspertów metodycznych, logopedów i glottodydaktyków. Oparta jest na holistycznej koncepcji, która składa się z trzech etapów – przygotowania, nauki i doskonalenia czytania. „Lekti Monster. Nauka czytania” wspiera rozwój kluczowych umiejętności u dziecka przez budowanie bogatego zasobu słownictwa, a także zapewnia pozytywne nastawienie do nauki czytania dzięki łączeniu nauki z zabawą. Dodatkowo w grze są narastające poziomy trudności, dzięki czemu może towarzyszyć dziecku w ciągu pierwszych lat nauki.

  Co zrobić, by skorzystać z promocji?

  Aby wziąć udział w akcji promocyjnej, należy do 30.09.2024 r. kupić tablet Lenovo, który objęty jest promocją, a następnie przedstawić dowód zakupu w postaci paragonu fiskalnego lub faktury na osobę fizyczną (bez NIP) i przesłać go za pomocą formularza zgłoszeniowego na stronie lenovo.com w ciągu 14 dni od momentu zakupu.

  ŹródłoLenovo
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  - Reklama -

  Najnowsze

  Galaxy Z Fold6 i Z Flip6 – otwórz się na wyższy poziom Galaxy AI

  Samsung podczas Galaxy Unpacked w Paryżu prezentuje nowe modele smartfonów Galaxy Z Fold6 i Galaxy Z Flip6, a także...