GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Zaszczep Swój Sprzęt

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2010-09-29 14:37 - czytano: 22671 razy - komentowano: 5 razy
Zaszczep Swój SprzętRozpoczęła się kampania edukacyjno-informacyjna firmy F-Secure, producenta oprogramowania ochrony danych dla firm i użytkowników indywidualnych przed wirusami oraz wszelkimi innymi zagrożeniami płynącymi z Internetu. Kampania skupia się na promowaniu bezpieczeństwa urządzeń mobilnych.
REKLAMA
Centralnym punktem kampanii jest strona na www.facebook.com/ZaszczepSwojSprzet, skąd internauci mogą pobrać udostępniony za darmo program F-Secure Antyzłodziej, umożliwiający zdalną kontrolę nad telefonem, który został zgubiony lub skradziony. - Mając na uwadze, jak wiele ważnych i poufnych danych, współcześnie przechowujemy w telefonach komórkowych, w dużo większym stopniu należy pilnować, by nasza komórka przypadkiem nie dostała się niepowołane ręce. Jeśli dopuścimy do takiej sytuacji F-Secure Antyzłodziej pozwoli na zlokalizowanie telefonu, a w ostateczności zablokowanie go i usunięcie wszelkich danych, które mogłyby zostać wykorzystane przez złodzieja – mówi Karolina Karwowska, PR & Markieting Manager F-Secure Poland.

Strona na portalu społecznościowym będzie także pełnić rolę centrum informacyjnego o nowych zagrożeniach pojawiających się w sieci. - Chcemy przekazywać Internautom wiadomości, dzięki którym zrozumieją skalę zagrożenia i będą mogli ochronić swój sprzęt. Wraz z rozwojem i popularyzacją technologii mobilnych twórcy szkodliwego oprogramowania szybko zorientowali się, jak bardzo dochodowy jest to rynek i szybko nauczyli się na nim zarabiać. Obecnie w sieci ilość złośliwego oprogramowania tworzonego na urządzenia mobile rośnie w zastraszającym tempie – mówi Karolina Karwowska.

Kampania obejmuje również nośniki indoorowe w Warszawie, Katowicach i Krakowie wspierane kampanią afiliacyjną prowadzoną w Internecie.

Za kreacje wykorzystane w Internecie odpowiada agencja Trendmaker. Za realizację kampanii - agencja Vision Group. Za zakup mediów - Afilo i ARBOmedia.
Źródło: F-Secure
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
a teraz jeszcze na tym proflu rozdają podkłądki Gecko - trzeba zrobić zdjęcie swojego telefonu wysłać i pierwsze 1000 wygrywa :)ja sie juz i zaszczepilem i zdjecie wysłałem
2010-10-16 17:46
~zaszczepiony
podkładka gecko dobra sprawa :)
2010-10-17 15:39
~losar
calkeim ciakawa informacja - ostatino cały czas pisza o nowych wirusach na kówrki i wreszcie ktos stara się to przekazać "zwykłym" konsumentom. zostaje fanem :D
2010-10-08 14:54
~profagg
wirusów mobilnych jest o niebo mniej niz na pcety ale fakt - trzeba się juz nad tym zastanawiac i profilaktycznie zabezpieczac
2010-10-08 15:13
~przezorny
mniej czy nie mniej - jak cie dopadnie - skutek zawsze opłakany...
2010-10-10 17:08
~upos
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: