GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Zawsze aktywny numer w Cyfrowym Polsacie

Dodał: TK - opublikowano: 2008-09-03 14:52 - czytano: 21267 razy - tylko 1 komentarz
Zawsze aktywny numer w Cyfrowym PolsacieTelefon bez umowy i abonamentu – to proste rozwiązanie, dzięki któremu można łatwo i oszczędnie komunikować się z najbliższymi i mieć wszystko pod kontrolą. Dodatkowo użytkownik zyskuje krótkie rozmowy za darmo.
REKLAMA
Doładowanie kart pre-paidowych jest możliwe w ok. 50 tys. punktów sprzedaży detalicznej w całej Polsce – w sieci Autoryzowanych Punktów Sprzedaży Cyfrowego Polsatu oraz w sieciach: Euronet, Kolporter, Lekkerland, PayUp, Polski Tytoń, BluePay, Payzone, Sprint, Teletorium.

Aby zostać użytkownikiem sieci Cyfrowego Polsatu należy kupić starter o wartości 7 albo 25 zł. Każda minuta rozmowy do wszystkich sieci kosztuje 59 gr i jest rozliczana w systemie sekundowym. Koszt wysłania SMS do wszystkich sieci to 20 gr, a MMS 50 gr. Za każde 100kB wysłanych lub odebranych danych trzeba będzie zapłacić 0,12 gr. Połączenie z własną pocztą głosową, pocztą głosową innego użytkownika lub z Centrum Obsługi Klienta kosztuje 59 groszy.

Cyfrowy Polsat zaoferował swoim odbiorcom 4 rodzaje doładowań – za 10 zł przedłuża ważność środków o 14 dni, za 25 zł - o 30 dni, za 50 zł – o 90 dni, a za 100 zł – o 180 dni.

Rodzinna Telefonia Komórkowa proponuje kilka bardzo praktycznych i niezwykle wygodnych rozwiązań. Użytkownik może utrzymać aktywny numer telefonu nawet bez regularnych doładowań, może rozmawiać nie mając środków na koncie – co miesiąc otrzymuje 15 krótkich rozmów za darmo, ma jedną, równą stawkę do wszystkich sieci.

W sieci Cyfrowego Polsatu numer telefonu na kartę można zarejestrować oraz umieścić w Biurze Numerów, zyskując dzięki temu gwarancję zachowania go w razie utraty karty SIM oraz pewność, że znajomi uzyskają do nas kontakt.

Cyfrowy Polsat jako infrastrukturalny operator wirtualnej sieci telefonii komórkowej świadczy usługi w oparciu o zbudowaną we własnym zakresie sieć telekomunikacyjną oraz o sieć radiową Polskiej Telefonii Cyfrowej, operatora sieci Era.
Źródło: Cyfrowy Polsat
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 5.00
cholera od trzech tygodni nie mam kanalow nie moge sie dodzwonic na infolinie czy ktos moze mi pomoc mieszkam za granica prosze
2014-07-27 12:10
~Gość
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: