GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

TP będzie sprzedawać swoje usługi pod marką Orange

Dodał: TK - opublikowano: 2008-07-24 21:02 - czytano: 102535 razy - komentowano: 4 razy
TP będzie sprzedawać swoje usługi pod marką OrangeTelekomunikacja Polska i Orange podpisały umowę licencyjną, na podstawie której TP uzyska prawa do sprzedawania pod marką Orange swoich produktów i usług w dziedzinie telewizji, dostępu do Internetu i obsługi rynku klientów biznesowych.
REKLAMA
- Grupa TP ma bardzo pozytywne doświadczenia ze zmianą marki Idea na Orange, która została przeprowadzona w 2005 roku. Spodziewamy się, że również ta zmiana będzie miała korzystny wpływ na wzrost liczby klientów oraz zwiększenie przychodów i rentowności usług. Dzięki wzmocnieniu współpracy z Grupą Orange, klienci będą mogli korzystać z nowych, innowacyjnych produktów i usług bazujących na nowoczesnych technologiach - powiedział Maciej Witucki, prezes Zarządu TP.

Opłata licencyjna za użycie marki Orange wyniesie 1,6% przychodów operacyjnych uzyskanych ze sprzedaży produktów sprzedawanych pod marką Orange. Umowa, zawarta na 10 lat z możliwością przedłużenia, została zweryfikowana przez audytora - PricewaterhouseCoopers - i określona jako godziwa.

Telekomunikacja Polska zakłada, że rebranding zostanie przeprowadzony w ciągu najbliższych 12 miesięcy. Orange zapewni wsparcie tego procesu w dziedzinie marketingu, komunikacji, dystrybucji produktów oraz obsługi klienta.

Orange jest jedną z najbardziej innowacyjnych i rozpoznawalnych marek. Po raz pierwszy została wprowadzona na rynku brytyjskim w kwietniu 1994 roku, a w Polsce pojawiła się we wrześniu 2005 r. Obecnie Orange jest jedną z wiodących marek na świecie, która pod koniec ubiegłego roku zapewniała usługi telekomunikacyjne dla ponad 100 milionów klientów na pięciu kontynentach.
Źródło: TP S.A.
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
niestety, jesli mowimy o tanim necie, to mamy juz tylko na rynku netie. jedyny operator , ktory jeszcze zachowal odpowiednie proporcje pomiedzy cena a jakoscia, coz. miejmy nadzieje, ze ta sytuacja sie zmieni
2008-07-25 20:59
~parasol
heh... nie dziwne, że tepsa będzie powoli zanikać. przecież ludzie tak źle kojarzą tę markę, że chyba tylko tele2 było bardziej negatywnie odbierane. no i miejmy nadzieję, że wraz ze zmianą marki zmieni się również cennik. bo teraz to tylko płakać jak netia daje 4 razy szybszy net od tepsy w tej samej właściwie cenie. a nawet niższej.
2008-07-25 19:52
~Mike
Uhmm [1]
Ja bym wolał, żeby zamiast marek i marketingu zostały obnizone ceny. Zwłaszcza za net. Bo osttanio w TP dzieje sie niewiele w tym wzgledzie, a konkurencja nie spi. Wystarczy spojrzec na Netię.
2008-07-25 00:14
~Hoyt
Nie znacznie,ale Orange pewnie pójdzie w tym kierunku,żeby ten rebranding nie był tylko kosmetyką,a nową jakością...
2008-07-27 22:01
~pixa
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: