GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj

3 miesiące abonamentu gratis dla przenoszących numer do Plusha

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2023-09-01 13:50 - czytano: 677 razy - dodaj komentarz
3 miesiące abonamentu gratis dla przenoszących numer do PlushaPlush nie zapomina o tym, że rok szkolny już za chwilę i startuje z nową promocją. Wszyscy, którzy zdecydują się przenieść numer do Plusha z innej sieci przez pierwsze trzy miesiące od podpisania umowy nie płacą za abonament. Rabat sprawdzi się doskonale przy okazji powrotu do szkoły. Plush znowu zaskakuje. Wraz z rozpoczęciem roku szkolnego rusza z nową promocją: trzy pierwsze miesiące abonamentu za darmo dla wszystkich, którzy zdecydują się przenieść numer do Plusha i podpiszą umowę abonamentową na 24 miesiące
REKLAMA
Promocja dotyczy abonamentów na czas określony za 25 zł/mies., 30 zł/mies. (20 zł/mies. przez rok), a także 50 zł/mies. i obowiązuje od momentu podpisania umowy. Osoby przenoszące do Plusha kilka numerów ucieszy fakt, że rabat będzie dostępny na każdym numerze.

Super smartfony dla ucznia
Jeżeli ktoś szuka smartfonów na nowy rok szkolny, to w Plushu może mieć nawet dwa urządzenia w cenie jednego. Z promocji można skorzystać wybierając nową lub przedłużając obecną umowę na czas określony. Kupując Xiaomi Redmi Note 12 5G 4/128GB lub Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G 6/128GB w prezencie dostępny jest Xiaomi Redmi A2 2/32GB.

Dodatkowo, w Plushu do 3 września można zakupić wybrane modele smartfonów Samsung w niższej cenie. Przy zakupie Samsung Galaxy Z Fold 5 5G lub Samsung Galaxy Z Flip 5 5G klienci będą mogli zaoszczędzić nawet do 600 złotych. Ponadto, decydując się na zakup Samsung Galaxy Z Flip 5 lub Z Fold 5 można otrzymać słuchawki Galaxy Buds2 Pro w prezencie. Wystarczy aktywować smartfon do 10 września oraz do 17 września wypełnić specjalny formularz dostępny w aplikacji Samsung Members.

Najszybsze 5G w Polsce w Plushu
Użytkownicy Plusha mogą bezpłatnie skorzystać z możliwości, które zapewnia dostęp do najszybszej w Polsce sieci 5G Plusa – niekwestionowanego lidera rankingów internetu mobilnego SpeedTest.pl.
Źródło: Plus
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: