piątek, 14 czerwca, 2024

Nasze serwisy:

Więcej

  3 miesiące abonamentu gratis dla przenoszących numer do Plusha

  Zobacz również

  Plush nie zapomina o tym, że rok szkolny już za chwilę i startuje z nową promocją. Wszyscy, którzy zdecydują się przenieść numer do Plusha z innej sieci przez pierwsze trzy miesiące od podpisania umowy nie płacą za abonament. Rabat sprawdzi się doskonale przy okazji powrotu do szkoły. Plush znowu zaskakuje. Wraz z rozpoczęciem roku szkolnego rusza z nową promocją: trzy pierwsze miesiące abonamentu za darmo dla wszystkich, którzy zdecydują się przenieść numer do Plusha i podpiszą umowę abonamentową na 24 miesiące

  - Reklama -

  Promocja dotyczy abonamentów na czas określony za 25 zł/mies., 30 zł/mies. (20 zł/mies. przez rok), a także 50 zł/mies. i obowiązuje od momentu podpisania umowy. Osoby przenoszące do Plusha kilka numerów ucieszy fakt, że rabat będzie dostępny na każdym numerze.

  Super smartfony dla ucznia

  Jeżeli ktoś szuka smartfonów na nowy rok szkolny, to w Plushu może mieć nawet dwa urządzenia w cenie jednego. Z promocji można skorzystać wybierając nową lub przedłużając obecną umowę na czas określony. Kupując Xiaomi Redmi Note 12 5G 4/128GB lub Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G 6/128GB w prezencie dostępny jest Xiaomi Redmi A2 2/32GB.

  Dodatkowo, w Plushu do 3 września można zakupić wybrane modele smartfonów Samsung w niższej cenie. Przy zakupie Samsung Galaxy Z Fold 5 5G lub Samsung Galaxy Z Flip 5 5G klienci będą mogli zaoszczędzić nawet do 600 złotych. Ponadto, decydując się na zakup Samsung Galaxy Z Flip 5 lub Z Fold 5 można otrzymać słuchawki Galaxy Buds2 Pro w prezencie. Wystarczy aktywować smartfon do 10 września oraz do 17 września wypełnić specjalny formularz dostępny w aplikacji Samsung Members.

  Najszybsze 5G w Polsce w Plushu

  Użytkownicy Plusha mogą bezpłatnie skorzystać z możliwości, które zapewnia dostęp do najszybszej w Polsce sieci 5G Plusa – niekwestionowanego lidera rankingów internetu mobilnego SpeedTest.pl.

  ŹródłoPlus
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  - Reklama -

  Najnowsze

  T-Mobile Polska zdobył trzy nagrody w prestiżowych konkursach HR

  Jako T-Mobile Polska jesteśmy w gronie najlepszych pracodawców w naszym kraju. Zależy nam na naszych pracownikach, dlatego realizujemy różnorodne...