GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Z T-Mobile szybko i bezpiecznie zapłacisz za pakiet Onet Premium

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2023-04-27 13:41 - czytano: 274 razy - dodaj komentarz
Z T-Mobile szybko i bezpiecznie zapłacisz za pakiet Onet PremiumW T-Mobile chcemy ułatwiać naszym klientom codzienność, dlatego nasi klienci abonamentowi mogą teraz bezpiecznie i szybko zapłacić za dostęp do pakietu Onet Premium. W jaki sposób? Opłatę tę mogą po prostu dopisać do swojej faktury i rozliczać wszystko jednym kliknięciem. Dla tych, którzy lubią mieć pod ręką dostęp do materiałów od kilkunastu polskich i zagranicznych wydawców, w wolnych chwilach zagłębiają się w publicystykę lub programy wideo, a w trasie umilają sobie podróż podcastami z różnych dziedzin,
REKLAMA
idealnym rozwiązaniem będzie pakiet Onet Premium. Dzięki niemu użytkownicy mają nielimitowany dostęp do takich serwisów jak m.in.: Newsweek, Forbes, Forbes Women, Przegląd Sportowy, Business Insider, Politico czy Die Welt. W pakiecie są dostępne również ekskluzywne materiały opracowane przez redakcję Onetu, dostęp do wydań PDF dzienników, tygodników i magazynów, aplikacji Onet Audio oraz platformy Newsweek Learning English. 

Pakiet Onet Premium można wykupić w modelu subskrypcyjnym z opłatą miesięczną w wysokości 9,90 zł za pierwszy miesiąc, potem 19,90 zł miesięcznie. Dzięki subskrypcji materiały na Onecie dostępne są bez reklam. 

Co ważne, klienci T-Mobile, posiadający u nas abonament komórkowy, mogą w prosty sposób wykupić pakiet, korzystając z opcji „Zapłać z T-Mobile”. 

Płatność jednym kliknięciem
Prosto, szybko i bezpiecznie – tak działa forma płatności „Zapłać z T-Mobile”, która wykorzystuje tylko numer telefonu. Użytkownik nie musi więc instalować dodatkowych aplikacji czy udostępniać danych wrażliwych np. numeru karty płatniczej. Każdy zakup jest autoryzowany przez PIN albo hasło. Ponadto pozwala ona skorzystać z tzw. odroczonej płatności, czyli po dokonaniu zakupu można od razu korzystać z danego portalu/aplikacji, a płatność doliczana jest dopiero podczas opłacania faktury za abonament komórkowy. 
Źródło: T-Mobile
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: