GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

8 dla seniora - T-Mobile startuje z nowym rozwiązaniem na infolinii

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2023-02-27 13:05 - czytano: 389 razy - dodaj komentarz
8 dla seniora - T-Mobile startuje z nowym rozwiązaniem na infoliniiT-Mobile łączy pokolenia i wprowadza na swojej infolinii wyjątkowe rozwiązanie dla osób starszych. Już od 27 lutego kontaktując się z Biurem Obsługi Klienta wystarczy wybrać numer 8 aby skorzystać z nowych udogodnień dla seniorów. Jest to kontynuacja kompleksowych działań operatora na rzecz bardziej inkluzywnego dostępu do technologii oraz zapewniania jak najlepszego doświadczenia klienta.
REKLAMA
Żyjemy w starzejącym się społeczeństwie. Jednocześnie obserwujemy coraz szybszy rozwój technologii, a co za tym idzie większą jej dostępność. W związku z tym zwiększa się ilość seniorów, aktywnie korzystających z usług (w tym usług cyfrowych). Nie wszyscy z nich czują się jeszcze w pełni komfortowo w świecie zdominowanym przez aplikacje, smartfony i internet. W związku z tym wielu klientów dzwoniących na infolinię biura obsługi to osoby, które mogą potrzebować wyjątkowego wsparcia czy wygodnego dla nich dostępu do informacji, szczególnie z obszaru obsługi urządzeń, usług czy bezpieczeństwa. 

Firma T-Mobile Polska od zawsze dba o satysfakcję wszystkich swoich klientów. Teraz, wdrażając dedykowaną obsługę dla seniorów, zadbała o rozwiązania, które sprawią, że infolinia operatora będzie jeszcze bardziej przyjazna i inkluzywna dla tej grupy klientów.  Od prostego wyboru dedykowanej obsługi w drzewie IVR (Interactive Voice Response), przez zapewnienie wysokiego poziomu kompetencji doradców oraz szerokiego zakresu wsparcia udzielanego na infolinii (szczególnie w obszarze technologii, obsługi urządzeń, usług, procedur czy płatności), po możliwość dostosowania wielkości czcionki w wysyłanych pismach. Wszystko po to, aby zapewniać klientom jak najlepsze doświadczenie, niezależnie od wieku. Aby skorzystać z dedykowanej infolinii, dzwoniąc do Biura Obsługi Klienta T-Mobile wystarczy wybrać na klawiaturze numer 8.

- W T-Mobile Polska kochamy naszych klientów, a ich życzenia i potrzeby są dla nas najważniejsze. Wierzymy też w siłę różnorodności i chcemy reprezentować wszystkich, których obsługujemy, odpowiadając na ich unikalne potrzeby. Wprowadzenie dedykowanej infolinii dla seniorów jest dla nas naturalnym kolejnym krokiem w konsekwentnej realizacji naszej strategii ESG, która w dużej mierze opiera się na walce z wykluczeniem cyfrowym. W T-Mobile wierzymy że łączność jest prawem człowieka i każdy powinien mieć dostęp do cyfrowego świata, niezależnie od wieku. Nie spoczniemy, dopóki wszyscy nie będą połączeni. „– mówi Małgorzata Rybak-Dowżyk, Dyrektorka Departamentu Komunikacji Korporacyjnej i CR w T-Mobile Polska

W ramach kompleksowych działań dla seniorów T-Mobile Polska prowadzi również akcję „Sieć Pokoleń” w ramach której powstał specjalny kurs przybliżający korzystanie z nowych technologii od podstaw. Ponadto operator wspiera podopiecznych Fundacji „Pod Dębem” przekazując im laptopy, aby mogli korzystać z nowych możliwości jakie daje digitalowa rzeczywistość. W ramach akcji powstała też edukacyjna kampania radiowa oraz prasowa. 

Kurs wideo oraz materiały edukacyjne dostępne są na stronie siecpokolen.pl.
Źródło: T-Mobile
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: