GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Czy samodzielne składanie komputera się opłaca?

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2023-02-20 14:02 - czytano: 378 razy - dodaj komentarz
Czy samodzielne składanie komputera się opłaca?Choć większość z nas kupuje „gotowe” komputery, to najbardziej wymagający gracze, profesjonaliści i entuzjaści często sami dobierają wszystkie podzespoły. Wszystko po to by mieć „szyty na miarę” swoich potrzeb sprzęt, który spełni nasze oczekiwania. Czy taka opcja jest lepsza od wyboru gotowego zestawu? Dlaczego „gotowce” są popularniejsze od samodzielnie konfigurowanych komputerów? Po pierwsze ze względu na wygodę – nie każdy z nas musi znać się składaniu komputerów i doborze odpowiednich komponentów.
REKLAMA
Po drugie, w większości przypadków gotowe zestawy są tańsze od tych personalizowanych. Najczęściej wynika to z faktu, że w momencie samodzielnej konfiguracji dobieramy sprzęt lepszej jakości, a dopiero potem patrzymy na cenę. Jednak jak się okazuje wcale nie musi to być prawda! Komputronik wystartował właśnie z Akcją Konfiguracja, w której możemy skonfigurować sprzęt swoich marzeń, a do tego otrzymać rabat na każdą część komputera!

Nawet 15% rabatu otrzymamy na podzespoły komputera, jeśli wybierzemy przynajmniej cztery, co akurat w przypadku konfiguracji komputera od podstaw nie jest problemem. Dodatkowe 10% możemy dostać na monitor, a aż 40% taniej kupimy wybrane peryferia. W tym tygodniu promocją objęte są akcesoria od Steelseries. Przy takim poziomie rabatów Twój spersonalizowany komputer będzie tańszy od gotowych zestawów!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów Komputronik przygotował też intuicyjny Konfigurator PC, który podpowie, jak dobrać ze sobą części, żeby wszystko działało. Oprócz tego znajdziemy tam też szerego poradników, z których dowiemy się jaki sprzęt będzie najlepszy dla nas.
Dodatkowo możemy też kupić rozszerzoną gwarancję naszego nowego sprzętu na wypadek awarii oraz skorzystać z pomocy zdalnego informatyka, który w każdej chwili będzie mógł nam pomóc przy konfigurowaniu ustawień systemowych.
Źródło: Komputronik
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 5.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: