GSMService.pl
 • nowości
 • artykuły
 • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Jedność Deutsche Telekom zaowocowała kilkudziesięcioma tysiącami darów dla Ukrainy

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2022-07-18 14:23 - czytano: 285 razy - dodaj komentarz
Jedność Deutsche Telekom zaowocowała kilkudziesięcioma tysiącami darów dla UkrainyOd lutego Europa stała się największym centrum humanitarnym dla osób spoza wschodniej granicy Polski, co zostało wywołane przez brutalną napaść Rosji na Ukrainę. Bardzo duża liczba Ukraińców i Ukrainek przyjechała do Polski, ale wielu zostało walczyć o swoją ojczyznę. Jako T-Mobile Polska postanowiliśmy mocniej zaangażować się w pomoc tym, którzy pozostali w ogniu walki. We współpracy z Polskim Centrum Pomocy Międzynarodowej zainicjowaliśmy projekt TERAZ JEDNOŚĆ MA ZNACZENIE. NOW UNITY MATTERS MORE, jednocząc tym
REKLAMA
samym zagraniczne oddziały grupy Deutsche Telekom we wspólną pomoc. W efekcie zebraliśmy kilkadziesiąt tysięcy darów, które w najbliższym czasie dotrą do najbardziej potrzebujących mieszkańców Charkowa i Krzemieńczukaw Ukrainie. 

W T-Mobile Polska wierzymy, że małe gesty mają znaczenie i przy zaangażowaniu większej liczby osób można uczynić wiele dobrego. Zainicjowaliśmy więc akcję TERAZ JEDNOŚĆ MA ZNACZENIE. NOW UNITY MATTERS MORE, jednocząc spółki z Grupy Deutsche Telekom. Mogliśmy liczyć na wsparcie oddziałów i pracowników w Niemczech, Austrii, Chorwacji, Macedonii i Czarnogóry. 

T-Mobile przeprowadziło zbiórkę rzeczy dla osób zamieszkujących obszar Charkowa i Krzemieńczuka. Zaangażowali się w nią i bardzo solidarnie odpowiedzieli pracownicy z Polski i zagranicy, za co bardzo dziękujemy, bo dostarczanie pomocy humanitarnej Ukrainie nie byłoby możliwe bez solidarności, zaangażowania i dużego wsparcia od pracowników biznesu dla Polskiego Centrum Pomocy Międzynarodowej. Dzięki temu konkretna pomoc trafia do ludzi, którzy jej potrzebują – powiedziała Michalina Chachuła z Fundacji Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej.

W T-Mobile Polska zorganizowaliśmy zbiórkę najpotrzebniejszych rzeczy, takich jak opatrunki, bandaże oraz koce termiczne, które następnie przekazaliśmy Polskiemu Centrum Pomocy Międzynarodowej. Skupiliśmy się na pomocy dzieciom, pomocy medycznej oraz zapewniliśmy łączność. W inicjatywę zaangażowała się również firma UPS, która jako nasz partner, dostarczyła rzeczy z innych państw do Polski. W efekcie naszych działań kilkadziesiąt tysięcy darów dotarło do mieszkańców Charkowa i Krzemieńczuka – terenów szczególnie dotkniętych wojną. 

– Dzięki solidarności grupy Deutsche Telekom możemy pomóc tym, którzy na co dzień mierzą się z dramatem wojny. Do mieszkańców ukraińskich miast dotkliwie potraktowanych przez wojnę, dotarło ponad 30 000 opatrunków i bandaży, 3 300 kocy termicznych, ponad 1 000 opakowań pieluch dla dzieci praz ponad 300 power banków. Bardzo dziękujemy wszystkim naszym pracownikom oraz pracownikom z zagranicznych oddziałów DT, którzy otworzyli swoje serca na pomoc potrzebującym – powiedziała Małgorzata Rybak-Dowżyk, Dyrektor Komunikacji Korporacyjnej i CR w T‑Mobile Polska.
Źródło: T-Mobile
 • Dodaj do Google Bookmarks
 • Dodaj na Śledzika
 • Dodaj na Twitter
 • Dodaj do Wykop
 • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
 • Twitter
 • Facebook
odwiedź nas na: