GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

W placówkach Poczty Polskiej Klienci zakupili już ponad 50 tys. dekoderów

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2022-07-06 13:47 - czytano: 238 razy - dodaj komentarz
W placówkach Poczty Polskiej Klienci zakupili już ponad 50 tys. dekoderówBlisko 400 tys. wniosków o dofinansowanie do zakupu odbiornika cyfrowego złożono dotychczas w placówkach Poczty Polskiej. Klienci coraz częściej decydują się także na pozyskanie urządzenia umożliwiającego odbiór nowego standardu telewizyjnego w urzędach i filiach Spółki. Poczta Polska sprzedała dotychczas ponad 50 tys. dekoderów, a liczba ta z każdym dniem rośnie. Poczta Polska uruchomiła obsługę wniosków o dofinansowanie do zakupu odbiornika 21 marca br., w związku ze zmianą standardu nadawania naziemnej telewizji
REKLAMA
cyfrowej. Korzystając z rozwiniętej infrastruktury narodowego operatora pocztowego, dysponującego siecią kilku tysięcy placówek na terenie całego kraju, Klienci mogą blisko, szybko i wygodnie zawnioskować o świadczenie w formie bonu.

Zawnioskowanie o świadczenie na zakup odbiornika cyfrowego możliwe jest albo przez Internet, za pośrednictwem strony albo w placówkach Poczty Polskiej, zlokalizowanych na terenie całego kraju. Zdecydowanie najpopularniejszym wśród Polaków sposobem na uzyskanie świadczenia na zakup odbiornika cyfrowego, umożliwiającego odbiór telewizji naziemnej w wersji DVB-T2/HEVC, jest wizyta w urzędzie pocztowym lub jego filii.

Polacy niezmiennie chętnie odwiedzają placówki pocztowe, gdzie mogą uzyskać pomoc w wypełnianiu wniosku, który następnie szybko, na miejscu, rozpatrujemy. Dzięki wprowadzeniu do naszej oferty urządzeń umożliwiających odbiór nowego standardu telewizji, Klienci nie muszą już szukać sklepów z elektroniką. W urzędach i filiach Poczty można zatem załatwić wszystko podczas jednej wizyty – blisko, szybko i wygodnie – zaznacza Daniel Witowski, rzecznik prasowy Poczty Polskiej.

Dofinansowanie do zakupu odbiorników cyfrowych uzależnione jest od rodzaju odbiornika i wynosi 250 zł w przypadku telewizora i 100 zł w przypadku dekodera. Przejście ze standardu DVB-T na DVB-T2/HEVC odbywało się regionami, etapowo. Ostatnie przełączenie nastąpiło 27 czerwca br. w północno-wschodniej część kraju  i objęło  województwa: warmińsko-mazurskie, podlaskie, mazowieckie i lubelskie. Osoby, które utraciły możliwość odbioru telewizji, wciąż jeszcze mogą zawnioskować o dofinansowanie do zakupu odbiornika cyfrowego, program dofinansowania trwać będzie do końca bieżącego roku.
Źródło: Poczta Polska
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: