GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Nowości w aplikacji Orange Flex

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2022-05-13 11:35 - czytano: 806 razy - tylko 1 komentarz
Nowości w aplikacji Orange FlexOrange Flex dodaje kolejną w pełni zdalną metodę weryfikacji tożsamości w aplikacji. Umożliwia ona potwierdzenie tożsamości online za pomocą MojeID. Dodanie kolejnej metody weryfikacji to odzew na feedback użytkowników. Użytkownicy lubią takie wygodne rozwiązanie. MojeID to bezpieczne narzędzie potwierdzania tożsamości online w usługach komercyjnych i publicznych. Umożliwia dokonanie wszelkich formalności, które dotychczas wymagały osobistego potwierdzenia danych drogą elektroniczną.
REKLAMA
Po pobraniu aplikacji Orange Flex, klient wybiera konto indywidualne lub firmowe, decyduje się na wybrany Plan komórkowy, a następnie musi potwierdzić swoją tożsamość. Dotychczas dostępna była jedna metoda weryfikacji, teraz dla wygody klientów Orange Flex rozszerzamy weryfikację o drugą opcję.

Po wyborze nowej metody weryfikacji MojeID w aplikacji Flexa, klient jest przekierowywany na stronę internetową KIR (Krajowa Izba Rozliczeniowa), gdzie z listy wybiera swój bank, loguje się i powraca do aplikacji Orange Flex z potwierdzoną tożsamością. Lista banków, które wspierają usługę MojeID obejmuje największe banki m.in.: PKO BP, Pekao S.A, ING, mBank, BNP Paribas.

Strefa Kart SIM w Orange Flex
Kolejną wiosenną nowością w aplikacji Flexa jest „Strefa Kart SIM”. Od teraz po wejściu na główny dashborad aplikacji, klient na dolnym pasku zobaczy nową ikonę: Karty SIM.

Zmiana nazwy z „Rodzina Flex” ma służyć szerszemu spojrzeniu na możliwość dodania dodatkowego numeru do głównego konta nie tyko dla osób z rodziny, ale również znajomych czy przyjaciół i współpracowników, czy dla dodatkowych urządzeń typu modem.

Ze „Strefy Kart SIM” użytkownik może zarządzać wszystkimi swoimi kartami SIM czy eSIM. Czyli kartami z tym samym numerem dla dodatkowego urządzenia (np. smartwatcha) oraz tymi należącymi do innych osób/ urządzeń, które klient dodaje w ramach oferty. Klient aby zobaczyć zmiany musi dokonać aktualizacji aplikacji do najnowszej wersji.

Przechodzimy na dark mode
Orange Flex wprowadził też opcję korzystania z aplikacji w trybie dark mode. Dark mode to ciemny motyw interfejsu, czyli funkcja wielu aplikacji i stron www. Możliwość przełączenia motywu ekranu z jasnego na ciemny to dla wielu bardzo ważne rozwiązanie. Od teraz użytkownicy Orange Flex mogą samodzielnie wybierać pomiędzy jasnym a ciemnym interfejsem. Ekran z włączonym trybem ciemnym emituje o wiele mniej szkodliwego światła niebieskiego i może być ulgą dla oczu.
Źródło: Orange
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
tera orange daje w mpay startera a od siebie 31 darmo
2022-05-14 23:05
~hoody
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: