GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Parkowanie z mPay w Elblągu, Olkuszu i Nowym Tomyślu

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2022-05-09 13:20 - czytano: 974 razy - tylko 1 komentarz
Parkowanie z mPay w Elblągu, Olkuszu i Nowym TomyśluOd 1 maja w trzech kolejnych lokalizacjach należność za postój auta w strefie płatnego parkowania uregulujemy przez aplikację mobilną mPay. Usługa jest już wdrożona w Elblągu, Olkuszu i Nowym Tomyślu. Elbląg, Olkusz i Nowy Tomyśl to kolejne w miasta, w których możliwe jest uregulowanie należności za parkowanie za pośrednictwem aplikacji mPay. Bez konieczności szukania parkomatu, bez potrzeby powrotu do auta z potwierdzeniem wniesienia opłaty, a także bez stresu, czy zdążymy załatwić swoje sprawy w opłaconym wcześniej czasie.
REKLAMA
Z aplikacją mPay w telefonie możemy w dowolnym momencie przedłużyć czas postoju, a dzięki naliczaniu minutowemu i mieć mamy pełną kontrolę nad kosztami.

– Cieszy nas, że zmotoryzowani w kolejnych lokalizacjach staną się beneficjentami udogodnień, które oferujemy. Jestem przekonany, że docenią zarówno wygodę związaną z regulacją należności, jak i inne nasz usługi – mówi Andrzej Basiak, Prezes Zarządu mPay S.A.

Dzięki specjalnej mapie, z mPay kierowcy zawsze wiedzą w jakiej strefie się znajdują oraz jaki cennik w związku z tym ich obowiązuje. Ponadto mieszkańcy Elbląga i Olkusza mogą z aplikacją kupować bilety komunikacji miejskiej.

mPay bardzo konsekwentnie rozwija działalność w taki sposób, aby w ramach jednego narzędzia dostarczać klientom wiele pomocnych na co dzień funkcjonalności – od tych dotyczących kwestii transportowych, przez szeroko pojętą rozrywkę, aż po usługi finansowe. Za pomocą aplikacji można również m.in. opłacać przejazd autostradami, kupować bilety transportu kolejowego czy autobusowego korzystać z porównywarki ubezpieczeń i kupować ubezpieczenia, robić szybkie przelewy, opłacać dostęp do serwisów filmowych i muzycznych, nadawać przesyłki kurierskie.

Aplikacja mPay jest dziś wielofunkcyjnym narzędziem do płatności mobilnych i centrum zarządzania finansami osobistymi.
Źródło: mPay
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
to dobry dostawca, do tej pory jeździłam z nimi kolejami i byłam zadowolona, fajnie że rozwijają się też w moim mieście :)
2022-05-09 19:52
~duska
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: