GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj

Złap 20proc. zniżki od T-Mobile na 10 przejazdów hulajnogami TIER

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2021-12-16 14:23 - czytano: 565 razy - dodaj komentarz
Złap 20proc. zniżki od T-Mobile na 10 przejazdów hulajnogami TIERZastanawiasz się czasem, jak szybko, bezpiecznie i ekologicznie podjechać do pracy, na zajęcia czy na spotkanie ze znajomymi? Już nie musisz! Dla klientów indywidualnych T‑Mobile przygotowaliśmy 20% zniżki na 10 przejazdów hulajnogami TIER, dzięki czemu będą oni mogli osobiście sprawdzić ten środek transportu. Prezent można odebrać w aplikacji „Mój T‑Mobile” w dniach 17-21 grudnia, zaś aktywować go do 31 grudnia i korzystać z tańszych przejazdów aż przez 90 dni.
REKLAMA
TIER, europejski lider w sektorze mikromobilności, zagościł na polskim rynku w kwietniu tego roku i już zyskał grono fanów. Hulajnogi TIER stanowią alternatywę miejskiego transportu ze względu na swoją niezawodność, wygodę korzystania i przyjazny klimatowi sposób działania. Są one wyposażone w wymienne baterie, co sprawia, że łatwo i szybko można je naładować bez konieczności przewożenia do magazynu. Producent postawił przy tym duży nacisk na bezpieczeństwo użytkowników – urządzenia wyposażone są w podwójne hamulce, podwójne zawieszenie oraz większe koła. Ponadto w styczniu 2020 roku TIER stał się pierwszą firmą z branży mikromobilności, której udało się osiągnąć całkowitą neutralność klimatyczną.

Szukasz więc szybkiego i bezpiecznego transportu? Dla tych, którzy chcieliby sprawdzić hulajnogi TIER na swojej trasie do pracy, na uczelnię, spotkanie z przyjaciółmi czy szybkie zakupy, przygotowaliśmy bonus w ramach naszej cyklicznej akcji „Happy Fridays”.

Aktywuj teraz i korzystaj przez 90 dni
Bonus uprawniający do 20% zniżki na 10 przejazdów hulajnogami TIER nasi klienci mogą odebrać od 17 do 21 grudnia w aplikacji „Mój T‑Mobile”. Po zalogowaniu użytkownik otrzyma unikalny kod i link do aplikacji TIER, gdzie należy ów kod wprowadzić – najpóźniej do 31 grudnia. Rabat na 10 przejazdów można wykorzystać aż przez 90 dni, czyli także w czasie bardziej wiosennej aury. Każdy użytkownik może aktywować jeden kod zniżkowy.

Z promocji mogą skorzystać zarówno indywidualni klienci abonamentowi (Rodzina, T, T DATA), jak i użytkownicy usług na kartę (GO!, Frii, Hot, Nowy Tak Tak lub Happy) i MIX (Frii Mix).
Źródło: T-Mobile
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: