GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

realme GT NEO 2 już 15 listopada w Polsce

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2021-11-08 14:15 - czytano: 184 razy - dodaj komentarz
realme GT NEO 2 już 15 listopada w Polscerealme ujawniło datę debiutu smartfona realme GT NEO 2 w Polsce. Najnowszy model z serii GT do sklepów trafi już 15 listopada. realme GT NEO 2 to model z wyższej-średniej półki, będący ciekawą alternatywą dla flagowców. Łączy w sobie wydajność procesora Snapdragon 870 5G z wyważoną ceną. Wyróżnia się również niepowtarzalnym designem i przyciągającą wzrok kolorystyką. realme, najszybciej rosnąca marka mobilna na świecie, zapowiedziało premierę smartfona realme GT NEO 2 w Polsce na 15 listopada.
REKLAMA
Do naszego kraju trafi również pierwszy tablet producenta – realme Pad.

Postaw na NEO
realme GT NEO 2 to trzeci smartfon z serii GT, który debiutuje nad Wisłą. Po superwydajnym realme GT ze Snapdagonem 888 oraz wizjonerskim modelu GT Master Edition, nadchodzi smartfon będący czymś pośrodku – atrakcyjnie wycenioną alternatywą dla flagowców. Urządzeniem oferującym konkurencyjną wydajność, topowej klasy ekran, a także wpadający w oko, kolorowy oraz nowatorski (NEO) dizajn.

Model GT NEO 2 jest w stanie aspirować ponad wyższą-średnią półkę, którą reprezentuje. Połączenie procesora Qualcomm Snapdragon 870 5G z autorskim systemem chłodzenia sprawia, że zakochają się w nim gracze – ograniczono do minimum zjawisko throttlingu. Smartfon sprzyja też wszystkim fanom multimedialnej rozrywki, dzięki wykorzystaniu imponującego ekranu AMOLED E4 firmy Samsung o przekątnej 6,62” oraz wydłużeniu czasu pracy na jednym cyklu ładowania. Bateria ma pojemność aż 5000 mAh i wspiera standard ładowania Super Dart Charge 65 W.

Przygotuj się na coś nowego
Najwyższej klasy podzespoły to nie wszystko. realme GT NEO 2 zaprojektowany został z myślą o tym, aby przyciągać wzrok oraz emanować barwną witalnością. Dizajn inspirowany jest naturą, co szczególnie zaznacza się w jednej tego typu na rynku smartfonów, zielonej wersji kolorystycznej (NEO Green). Dostępny będzie również w kolorach: czarnym oraz niebieskim.
Do Polski realme GT NEO 2 zawita w poniedziałek, 15 listopada o godzinie 11:00, otwierając nowy rozdział w historii marki w naszym kraju. Smartfon odniósł już sukces w Chinach, gdzie bardzo szybko osiągnął pułap miliona sprzedanych egzemplarzy i podbił serca użytkowników.
Źródło: realme
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: