GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

T-Mobile edukuje o bezpieczeństwie w sieci w projekcie Na Wygranej Pozycji

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2021-10-07 15:09 - czytano: 102 razy - dodaj komentarz
T-Mobile edukuje o bezpieczeństwie w sieci w projekcie Na Wygranej PozycjiCzterech młodych influencerów, cztery spotkania na żywo i cztery przygotowane specjalne dla operatora materiały video poruszające ważne tematy dotyczące bezpieczeństwa w sieci, a do tego platforma www.nawygranejpozycji.pl. Tak w skrócie wygląda najnowsza inicjatywa edukacyjna T‑Mobile skierowana do dzieci i nastolatków. Generacja Z nie wyobraża sobie życia bez telefonu i nie ma problemu z korzystaniem z technologii.
REKLAMA
Cyfrowe wykluczenie to jednak nie tylko brak umiejętności, ale także brak świadomości zagrożeń płynących z bycia online. Wielu młodych ludzi cierpi z powodu internetowego hejtu czy obniżonej samoakceptacji wynikającej z porównywania się do nierealnych wzorców piękna pokazywanych w social mediach. T‑Mobile, firma nowoczesna i odpowiedzialna, chce uświadamiać młodym ludziom zagrożenia, które płyną z korzystania z sieci, ale także pokazać jak wiele pozytywów się z nią wiąże i namawiać do korzystania z niej z głową.

Magentowy operator w najnowszej inicjatywie z zakresu corporate responsibility „Na Wygranej Pozycji” chce być przewodnikiem po świecie nowoczesnych technologii, mówiącym w języku atrakcyjnym dla młodej grupy docelowej. Stąd też zaangażowanie do współpracy czwórki młodych influencerów, którzy swoje kariery budują w internecie. Wybrani twórcy będą opowiadać o swoich doświadczeniach związanych z hejtem, samoakceptacją, ochroną prywatności i bezpieczeństwem. Do współpracy zaproszono czterech zasięgowych influencerów: Zuzę Borucką, Haaipapi, Colorowego oraz Wicia.

W każdy czwartek o godzinie 20:00 wybrany influencer weźmie udział w spotkaniu live, podczas którego uczestnicy będą mogli zadawać pytania na czacie. Na początku spotkania zostanie zaprezentowany przygotowany przez niego wcześniej materiał video, który będzie inspiracją do wspólnej dyskusji. Inicjatywę rozpocznie Colorowyy, czyli Patryk Zapała, który poruszy temat reagowania na negatywne komentarze oraz ochrony swojej prywatności w social mediach. Akcja rozpoczyna się 7 października, a ostatnie spotkanie odbędzie się 28 października. 
Źródło: T-Mobile
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: