GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

W Trójmieście i Wejherowie bilety okresowe kupimy przez aplikację mPay

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2021-10-04 13:54 - czytano: 308 razy - dodaj komentarz
W Trójmieście i Wejherowie bilety okresowe kupimy przez aplikację mPayOd października pasażerowie komunikacji miejskiej w Gdańsku i Sopocie zakupią za pośrednictwem aplikacji mPay nie tylko bilety jednorazowe, ale także okresowe. Od sierpnia z tej samej opcji korzystają także mieszkańcy Gdyni i Wejherowa. W Gdańsku dostępne są ponadto bilety czasowe. Aplikacja mPay umożliwia mieszkańcom Gdańska i Sopotu zakup biletów na podróż środkami transportu publicznego już od kilku lat. W Gdańsku mogliśmy dotychczas w ten sposób uregulować należność za przejazd na podstawie biletu jednorazowego
REKLAMA
i czasowego, a w Sopocie zakupić bilety jednorazowe. 

Od początku października w obu miastach w aplikacji znajdą się także bilety okresowe.

Opcja zakupu przez aplikację mPay biletów okresowych pojawiła się w sierpniu również w Gdyni i Wejherowie. Mieszkańcy Gdyni mogą obecnie nabyć bilety jednorazowe, czasowe (1-godzinne, 24-godzinne i 72-godzinne) oraz okresowe. W Wejherowie, oprócz powyższych, podróżujący środkami transportu publicznego mogą zakupić także bilet 5-dniowy. W obu miejscowościach mieszkańcy opłacą postój auta w strefie płatnego parkowania.

 – Nasza szeroka oferta to ukłon zarówno w stronę mieszkańców, jak i turystów. Dbamy bowiem o to, aby z szybkich i wygodnych płatności mobilnych mogły korzystać osoby z różnymi potrzebami w kontekście częstotliwości podróżowania transportem publicznym – mówi Andrzej Basiak, Prezes Zarządu mPay S.A. – Dokładamy również wielu starań, aby przemieszczanie się po miastach było łatwiejsze także dla kierowców – dodaje.

Warto przypomnieć, że w Gdańsku, Sopocie i Wejherowie możliwe jest wniesienie przez aplikację opłaty za postój auta w strefie płatnego parkowania. Od początku br. uregulujemy także należność na dwóch parkingach zlokalizowanych na terenie Hevelianum w Gdańsku.

Dodatkowe udogodnienia na pasażerów i kierowców
Aplikacja mPay to dziś wielofunkcyjne narzędzie, które odpowiada na potrzeby zróżnicowanych grup użytkowników.

– Aby maksymalizować korzyści po stronie użytkowników aplikacji na bieżąco rozbudowujemy katalog pomocnych im na co dzień funkcjonalności. Obejmują one nie tylko transport i rozrywkę, ale także – co mocno nas wyróżnia na rynku – szeroko pojęte usługi finansowe – mówi Andrzej Basiak, Prezes mPay S.A. – W przypadku komunikacji miejskiej i parkowania, mPay to jednak zdecydowanie o wiele więcej korzyści niż tylko możliwość zakupu biletów czy regulacja należności za parkingi.

Jedną z najnowszych funkcjonalności jest planer podróży mPay GO! pozwalający szybko oraz wygodnie zaplanować trasę środkami komunikacji w kilkudziesięciu miastach w Polsce, jak i w Europie. Podróżujący mogą skorzystać z wizualizacji trasy na mapie, nawigacji do przystanku, a także na bieżąco aktualizowanych mobilnych tablic odjazdów.

Zmotoryzowani, poza oszczędnością czasu i pieniędzy, mogą liczyć natomiast na pomoc w wyborze właściwej strefy płatnego parkowania. W mPay telefon z aplikacją jest lokalizowany na mapie, co pozwala podpowiedzieć użytkownikowi w jakiej strefie się znajduje i jaki go obowiązuje cennik.
Źródło: mPay
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: