GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Nowa generacja Play360

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2021-08-20 14:01 - czytano: 193 razy - dodaj komentarz
Nowa generacja Play360Play360 to kompleksowe rozwiązanie dla poszukujących pewnego „parasola” usług dla ich telefonu. Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja, która zmienia naprawdę sporo! Nowa generacja tej usługi składa się z 4 filarów: Naprawa telefonu. To zdecydowanie Wasz ulubiony element Play360, dlatego postanowiliśmy dodatkowo zwiększyć jego atrakcyjność! W nowej usłudze zwiększyliśmy roczny limit kosztów napraw do 1200 zł (a aż do 2800 zł w wersji MAX) oraz rozszerzyliśmy zakres napraw w wersji podstawowej
REKLAMA
także o baterię i gniazdo ładowania, za to w wersji MAX także o gniazdo karty SIM i głośnik czy nawet zatopieniu!

Pamiętajcie, że naprawy możecie dokonać bez wychodzenia z domu, a liczba napraw w ciągu roku nie jest limitowana! Od teraz możecie także zmienić telefon objęty ochroną w dowolnym momencie trwania umowy, a zrobicie to łatwo w aplikacji Play24! Dzięki temu zapewniamy jeszcze większą elastyczność tego rozwiązania.

Czytelnia w Play: ebooki i audiobooki by Legimi
W pakiecie proponujemy też Legimi, gdzie do ebooków jako nowość dodajemy także audiobooki! To 75 tysięcy tytułów dostępnych bez limitu! Znajdziecie tam nawet gorące nowości i największe bestsellery, a czytać (i słuchać) możecie nawet na 4 różnych urządzeniach, wśród których są oczywiście smartfon, tablet czy komputer, ale i kompatybilne czytniki. Warto podkreślić unikatowość synchrobooków® w aplikacji, umożliwiające naprzemienne czytanie i słuchanie książek. Książki możecie pobrać do trybu offline i korzystać z nich nawet bez dostępu sieci!
Nawigacja w Play

„Nawigacja w dodatkowym pakiecie? Przecież na rynku są darmowe rozwiązania…” Zgadza się, ale nie mają one takich funkcji, jakie proponuje nasza usługa. Po pierwsze korzystanie z niej nie pobiera transferu z pakietu. Zyskujecie też dokładne informacje o: drogowych remontach i objazdach czy nowo otwartych odcinkach dróg. Nawigacja Play oferuje też ostrzeżenia: CB, od samych kierowców czy z dodatkowych źródeł. Jeżdżący naprawdę dużo docenią także asystenta pasa ruchu, optymalizację tras wielopunktowych czy dedykowaną infolinię. Pamiętamy też o bezpieczeństwie i dlatego w aplikacji można ustawić spersonalizowany komunikat „zwolnij”.

Priorytetowe połączenie z konsultantem
Wiemy dokładnie, jak ważne jest połączenie z obsługą. Dodatkowym bonusem w Play360 jest priorytetowe połączenie z konsultantem na naszej infolinii. Na szczęście w tym obszarze spisujemy się wzorowo, ale przy wyższym obłożeniu to właśnie osoby z aktywną usługą dodzwonią się przed kolejką.

Wartość tych usług to 70 zł – wybierając Play360 oferujemy je od 20 zł miesięcznie.

Przygotowano dwa warianty usługi:

I tutaj kolejna nowość! Play360 można kupić od teraz nie tylko przy podpisaniu umowy, ale i w trakcie jej trwania – w aplikacji Play24.
Źródło: Play
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: