GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Wyjątkowa promocja na soundbary Samsung Q-Serii

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2021-06-16 14:34 - czytano: 308 razy - dodaj komentarz
Wyjątkowa promocja na soundbary Samsung Q-SeriiJuż teraz soundbary z tegorocznej Q-Serii można kupić w niższej cenie. Modele HW-Q600A oraz HW-Q700A z technologią Dolby Atmos i DTS:X są dostępne w promocji w wybranych sieciach sprzedaży. Promocja obejmuje najnowsze modele soundbarów z Q-serii: HW-Q700A i HW-Q600A. Oferta obowiązuje od 14 czerwca do 4 lipca b.r. Soundbary z rabatem można kupić w sieciach sprzedaży Euro, Media Expert, Media Markt, Matrix Media, Neonet, Galicja, Iterra i X-KOM.
REKLAMA
Q-Seria, czyli poczuj otaczający dźwięk przestrzenny
Cechą charakterystyczną soundbarów Q-serii jest otaczający dźwięk przestrzenny. Modele HW-Q700A oraz HW-Q600A zostały wyposażone w technologie Dolby Atmos i DTS:X, które pozwolą usłyszeć każdy pojedynczy dźwięk wokół nas. Ponadto Wielokanałowy Dźwięk Przestrzenny w formacie 3.1.2 sprawi, że cała przestrzeń wypełni się doskonałym dźwiękiem. Oznacza to, że soundbary posiadają 3 kanały równomiernie rozprowadzające dźwięk – 1 niskotonowy i 2 skierowane ku górze. Dodając do tego technologię Acoustic Beam, przeżycia staną się bardziej intensywne i realistyczne.

Soundbary Q-Serii doskonale współpracują z telewizorami Neo QLED i QLED[1]. Do tej pory, aby wzmocnić brzmienie, trzeba było przełączyć ścieżkę audio z telewizora na soundbar. Teraz funkcja Q-Symphony sprawi, że głośniki telewizora (funkcja kompatybilna m.in. z telewizorami Samsung Neo QLED i QLED z 2021 roku oraz QLED z 2020 roku) doskonale synchronizują się z soundbarem, zapewniając jeszcze mocniejsze i wciągające dźwięki płynące z obu urządzeń. Dzięki temu niezależnie od tego, czy oglądamy akurat mecz piłki nożnej czy słuchamy koncertu muzyki klasycznej, możemy być pewni, że nie umknie nam żaden szczegół a scena dźwiękowa będzie bardziej rozbudowana.

Z kolei z myślą o graczach wprowadzono technologię Tryb Gry Pro. Soundbar automatycznie synchronizuje się z telewizorem Samsung i włączy Tryb Gry Pro od razu po uruchomieniu konsoli, pozwalając cieszyć się zoptymalizowanym dźwiękiem, dostosowanym do gry.

Organizatorami promocji są partnerzy handlowi Samsung. Szczegółowe informacje, dostępne konfiguracje oraz regulaminy promocji są dostępne na stronach sieci sprzedaży partnerów handlowych Euro, Media Expert, Media Markt, Matrix Media, Neonet, Galicja, Iterra i X-KOM.
Źródło: Samsung
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: