GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Artykuły

Nokia na Mobile World Congress

Dodał: AK - opublikowano: 2008-02-11 16:38 - czytano: 13877 razy - dodaj komentarz
Nokia na Mobile World CongressNokia na Mobile World Congress zaprezentowała cztery nowe modele telefonów. Nokia N96, Nokia N78, Nokia 6220 classic i Nokia 6210 Navigator udostępniają wiele usług i funkcji lokalizacyjnych oraz multimedialnych: od nawigacji pieszej po geograficzne oznaczanie fotografii, a także od wyświetlania filmów po udostępnianie zdjęć i wideo.
REKLAMA
Zdaniem firmy Nokia usługi związane z lokalizacją, takie jak mapy i nawigacja, będą odgrywać w urządzeniach mobilnych zasadniczą rolę. Firma poinformowała również o nowym elemencie środowiska usług internetowych Ovi: „Share on Ovi” to społeczność internetowa, w której można łatwo wysyłać, porządkować i udostępniać osobiste multimedia.

Maps 2.0 - nawigacja wysiada z samochodu
Aplikacja Nokia Maps została rozbudowana o nowe możliwości, takie jak lepsza nawigacja piesza, multimedialne przewodniki po miastach, zdjęcia satelitarne i nowy rozkład funkcji. Nokia Maps 2.0 zawiera oprócz dotychczasowego, światowej klasy systemu nawigacji samochodowej, także kompas niezbędny do nawigacji pieszej.

Nokia N96 to mobilny komputer multimedialny, optymalnie dostosowany do oglądania wideo i telewizji. Mając duży ekran o przekątnej 2,8” i 16 gigabajtów pamięci oraz wyświetlając wysokiej jakości wideo w wielu formatach, rozsuwany dwustronnie Nokia N96 stanowi fascynujący, nowy etap rozwoju mobilnych multimediów. Mobilny komputer multimedialny Nokia N96 ma trafić do sprzedaży w trzecim kwartale tego roku.

Nokia N78 to mobilny komputer multimedialny, łączący funkcje muzyczne, nawigacyjne i fotograficzne z zaletami mobilności. Nokia N78 umożliwia korzystanie z nowego zestawu usług firmy Nokia, takich jak Nokia Music Store, Nokia Maps oraz Share on Ovi. Nokia N78 ma trafić do sprzedaży w drugim kwartale roku 2008.

Nokia 6220 classic to wszechstronne urządzenie, które łącząc 5-megapikselowy aparat fotograficzny z funkcją A-GPS, umożliwia udostępnianie w nowym stylu. Wysokiej jakości zdjęcia i wideo można robić, a następnie oznaczać, edytować i udostępniać w Internecie czy pomiędzy telefonami, a nawet wyświetlać w telewizorze. Nokia 6220 classic ma trafić do sprzedaży w trzecim kwartale roku 2008 na wybranych rynkach.

Nokia 6210 Navigator to pierwsze urządzenie mobilne firmy z funkcjami GPS, w które wbudowano kompas do nawigacji pieszej. Nokia 6210 Navigator zawiera przedstawioną również dzisiaj aplikację Nokia Maps 2.0, a także bezpłatne wskazówki głosowe i wizualne na każdym zakręcie. Nokia 6210 Navigator ma trafić do sprzedaży w trzecim kwartale roku 2008 na wybranych rynkach.
Źródło: Nokia
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 5.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: