GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Telewizory Samsung Neo QLED z certyfikatem Eye Care od VDE

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2021-03-11 12:19 - czytano: 248 razy - dodaj komentarz
Telewizory Samsung Neo QLED z certyfikatem Eye Care od VDETelewizory Neo QLED jako pierwsze otrzymały certyfikat „Eye Care” („Ochrony wzorku”) przyznany przez Verband Deutscher Elektrotechniker (VDE), ceniony niemiecki instytut certyfikacji inżynierii elektrycznej. Wszystkie tegoroczne modele telewizorów Samsung QLED, które poddano testom, otrzymały kompleksowy certyfikat „Eye Care”. Wyróżnienie to poświadcza pozytywną ocenę w zakresie: „Safety for Eyes” („Bezpieczeństwa dla oczu”), „Gentle to the eyes” („Troski o oczy”),
REKLAMA
poziomu migotania, jednorodności i wierności kolorów.

Certyfikat „Safety for Eyes” przyznaje się urządzeniom o poziomie emisji niebieskiego światła oraz promieni ultrafioletowych i podczerwonych odpowiadającym wartościom zgodnym z klasyfikacją Międzynarodowej Komisji Elektrotechnicznej (IEC). Komisja opracowuje i publikuje międzynarodowe standardy dla urządzeń elektrycznych i elektronicznych oraz powiązanych technologii.

Z kolei certyfikat „Gentle to the eyes” poświadcza, że poziom tłumienia melatoniny przez dane urządzenie spełnia standard Międzynarodowej Komisji ds. Oświetlenia (CIE). Jest to to organizacja będąca międzynarodowym autorytetem w zakresie światła, iluminacji, koloru i przestrzeni barw.

Uzyskana certyfikacja oznacza też, że telewizory Samsung QLED doceniono za zgodność ze standardami pod względem jednorodnej jakości obrazu i wierności wyświetlanych kolorów – aspektów, które mają znaczący wpływ na poziom prezentacji treści.  

Jako firma od 15 lat będąca światowym liderem rynku telewizorów Samsung jest niezmiennie zaangażowany w tworzenie urządzeń, które nie tylko zapewniają doskonałą jakość obrazu, ale projektowane są także z myślą o komforcie widzów – zapewnia Yonghoon Choi, Executive Vice President of the Visual Display Business w Samsung Electronics.
Źródło: Samsung
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: