GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj

Odbierz voucher 100 zł na telefony w abonamencie T-Mobile

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2021-01-07 13:53 - czytano: 458 razy - dodaj komentarz
Odbierz voucher 100 zł na telefony w abonamencie T-MobileZ początkiem nowego roku często staramy się odmienić swoje dotychczasowe zwyczaje. Wiele osób chce rozpocząć ten „nowy rozdział” także z nowoczesnym, wymarzonym smartfonem – i jest ku temu idealna okazja, bo w T-Mobile udostępniamy voucher zniżkowy o wartości 100 zł na zakup telefonu w abonamencie. Bonus będzie można zdobyć od 8 do 10 stycznia br. w aplikacji „Mój T-Mobile” lub poprzez SMS.
REKLAMA
Cotygodniowe prezenty dostępne w aplikacji „Mój T‑Mobile” cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem klientów – w świątecznej odsłonie „Happy Fridays” obdarowaliśmy naszych klientów dostępem do bezpłatnego, nielimitowanego internetu na 2 tygodnie, z którego skorzystało blisko 700 tys. użytkowników. Z kolei w całym 2020 roku nasze copiątkowe prezenty klienci aktywowali ponad 12,5 miliona razy

Nowy rok rozpoczynamy zaś od voucherów zniżkowych o wartości 100 zł na zakup telefonu w T‑Mobile przy wyborze nowego abonamentu. Dla tych, którzy poszukują nowoczesnych smartfonów, które pozwolą im jeszcze lepiej wykonywać obowiązki zawodowe, ale także korzystać z różnorodnych rozrywek (np. odtwarzać filmy w świetnej jakości) oraz być w nieprzerwanym kontakcie z bliskimi, to okazja do zdobycia wymarzonego sprzętu i rozpoczęcia 2021 roku z dobrą energią. Pełna oferta T‑Mobile jest dostępna na stronie https://www.t-mobile.pl/telefony-i-urzadzenia/telefony/cat10019.chtml”.

Prosta aktywacja na dwa sposoby
Bonus o wartości 100 zł dostępny jest dla klientów korzystających z abonamentów (taryfa T, T DATA i Rodzina), użytkowników ofert MIX (taryfa Frii Mix) oraz „T-Mobile na kartę” (taryfy GO!, Frii, Hot, Nowy Tak Tak lub Happy). Voucher będzie można pobrać przez cały weekend – od 8 do 10 stycznia br. w aplikacji „Mój T‑Mobile” lub poprzez wysłanie SMS o treści „HF” na bezpłatny numer 80800. W odpowiedzi zwrotnej klienci otrzymają kod uprawniający do zniżkowych zakupów, który będzie ważny do 13 stycznia br. Bonus można zrealizować w dowolnym kanale sprzedaży, czyli w sklepie internetowym t-mobile.pl, sklepach stacjonarnych, autoryzowanych punktach sprzedaży lub poprzez infolinię. Każdy użytkownik może skorzystać z tej promocji tylko raz.
Źródło: T-Mobile
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: