GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj

Darmowe gigabajty od T-Mobile na Happy Fridays

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2020-11-19 14:22 - czytano: 1526 razy - tylko 1 komentarz
Darmowe gigabajty od T-Mobile na Happy FridaysW numerologii trójka jest liczbą pełną pozytywnej energii, dającą poczucie szczęścia i radości. A takich emocji nigdy za wiele, dlatego tym razem z okazji cotygodniowej akcji „Happy Fridays” przygotowaliśmy dla naszych klientów indywidualnych darmową paczkę 3 GB internetu. Można ją odebrać w aplikacji „Mój T‑Mobile” lub wysyłając SMS o treści „HF” na numer 80800 od 20 do 22 listopada.
REKLAMA
Numerologia przypisuje liczbie „3” wiele znaczeń – w większości oczywiście pozytywnych. W tej jesiennej aurze, która nie zachwyca nas zbyt często słoneczną pogodą, chcemy dodać naszym klientom nieco pozytywnych doświadczeń, w związku z czym przygotowaliśmy dla nich – w ramach „Happy Fridays” – darmową paczkę 3 GB. Bo teraz szczególnie trzeba pielęgnować małe, codzienne radości – takie jak np. spacer z rodziną czy pupilem. Zaś dodatkowe gigabajty pozwolą podczas takiej aktywności uruchomić aplikację liczącą pokonany dystans bądź włączyć ulubione podcasty czy playlistę.

Prosta aktywacja w magentowej aplikacji

Pakiet dostępny jest dla klientów korzystających z abonamentów (taryfa T i T DATA), użytkowników ofert MIX (taryfa Frii Mix) oraz „T-Mobile na kartę” (taryfy GO!, Frii, Hot, Nowy Tak Tak lub Happy). Bonusowa paczka danych czeka na zainteresowanych w aplikacji „Mój T Mobile” przez cały weekend – od piątku 20 listopada do niedzieli 22 listopada do końca dnia.

Aby aktywować prezent wystarczy zlecić uruchomienie pakietu w aplikacji, a następnie w ciągu 72 godzin otrzymamy potwierdzenie przyznania darmowych gigabajtów. Dodatkowo, zdecydowana większość klientów (z wyjątkiem użytkowników taryfy GO!) może również odebrać prezent, wysyłając SMS o treści HF na numer 80800.

Niezmiennie abonenci mogą korzystać z bonusowego pakietu do końca danego cyklu rozliczeniowego, zaś klienci ofert na kartę oraz MIX - przez 7 dni od momentu aktywacji.
Źródło: T-Mobile
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
i cyk, kolejne weekendowe gigabajty, bedzie zasysane. ktos swoja drogą wie kiedy się skończą te Happy Firdays? nie powiem, przyzwyczailem sie juz do sprawdzania co tydzien :D
2020-11-19 15:46
~kermit
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: