GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Nowe soundbary Samsung z Q-Serii i serii T debiutują w Polsce

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2020-06-08 14:18 - czytano: 240 razy - dodaj komentarz
Nowe soundbary Samsung z Q-Serii i serii T debiutują w PolsceDo sprzedaży w Polsce wchodzą właśnie pierwsze soundbary Samsung z oferty na 2020 rok. Wśród nich trzy modele z Q-Serii z technologią Q-Symphony, które osiągają pełną harmonię z telewizorami QLED, oraz dwa soundbary serii T, za sprawą których wrażenia dźwięku przestrzennego w grach i filmach nabiorą nowego wymiaru. Soundbary Q800T, Q70T i Q60T to pierwsze modele z Q-Serii na 2020 rok, które w najbliższych tygodniach trafią na polski rynek.
REKLAMA
Q-Seria, czyli jakość przede wszystkim
Soundbary Q-Serii zadebiutowały w zeszłym roku. Powstały z myślą o zapewnieniu jak najlepszych wrażeń w połączeniu z telewizorami QLED – zarówno pod względem technologii dźwięku, jak i designu. W tym roku firma Samsung poszła o krok dalej i zaproponowała dodatkowe rozwiązania, dzięki którym ta współpraca telewizora z soundbarem będzie jeszcze lepsza, co przełoży się na wrażenia widzów.

Q800T, Q70T i Q60T to soundbary, które w tym roku jako pierwsze trafią sprzedaży w Polsce. Wśród wspólnych cech tych modeli jest m.in. nowa technologia Q-Symphony [1], która pozwala stworzyć unikatowy system nagłośnienia. Po podłączeniu soundbara do telewizora QLED z 2020 roku górne i boczne głośniki telewizora są wykorzystywane, jako dodatkowy kanał audio.

Soundbary oferują także technologię Samsung Acoustic Beam, która potęguje wrażenia dźwięku panoramicznego. Taki efekt osiągnięto m.in. poprzez zastosowanie dodatkowych 56 otworów (po 28 z każdej strony), które zostały równomiernie rozmieszczone w górnej części listwy dźwiękowej.

Modele Q800T i Q70T oferują dodatkowo wielokanałowy dźwięk przestrzenny w formacie 3.1.2 i obsługę kodeków Audio 3D. W połączeniu z technologią Dolby Atmos i DTS:X tworzą jeszcze bardziej rzeczywiste wrażenia podczas oglądania filmów czy transmisji sportowych.

Wizytówką tej serii produktów jest także dopracowany i minimalistyczny design, który świetnie koresponduje z telewizorami QLED 2020.

Soundbary z serii T, czyli mocny, wibrujący bas
Soundbary T550 i T450 to rozwiązanie dla widzów, którzy chcą wzmocnić dźwięk swojego telewizora m.in. o mocny, wibrujący bas. Oba modele oferują bezprzewodowy subwoofer oraz technologię Inteligentnego Dźwięku. Odpowiada ona za optymalizację dźwięku, aby zapewnić wrażenia audio jeszcze lepiej dopasowane do oglądanych treści.

Z kolei system Surround Sound Expansion pozwala rozszerzyć optymalny obszar odsłuchu, tworząc efekt dźwięku przestrzennego, co sprawdzi się podczas oglądania filmów, koncertów czy wydarzeń sportowych.

Model T550 oferuje dodatkowo tryb dźwięku 3D – DTS Virtual:X, dzięki któremu widzowie doświadczą przestrzennego, trójwymiarowego dźwięku.

Źródło: Samsung
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: