GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

USG FLEX – najnowsza seria zapór sieciowych od Zyxela

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2020-06-01 14:35 - czytano: 227 razy - dodaj komentarz
USG FLEX – najnowsza seria zapór sieciowych od ZyxelaZapory sieciowe USG FLEX zapewniają większą wydajność i funkcjonalność przy elastycznych opcjach licencjonowania. Dedykowana małym i średnim firmom seria zapór pomaga zapewnić ciągłość prowadznia biznesu poprzez zabezpieczenie danych sieciowych i umożliwienie pracownikom zdalnego dostępu do zasobów firmowych. Praca zdalna stała się dla wielu firm nową normą, zwiększając przy tym ich potrzeby związane z mobilnością, łącznością i cyberbezpieczeństwem.
REKLAMA
Zyxel, wychodząc naprzeciw tym potrzebom, wprowadza na rynek USG FLEX, najnowszą serię zapór sieciowych średniej klasy zaprojektowanych dla małych i średnich firm (MŚP).

Nowe zapory sieciowe USG FLEX 100/200/500 posiadają większą moc sprzętową i programową, które podnoszą poziom bezpieczeństwa MŚP, zapewniając do 125 procent wydajności zapory sieciowej i do 500 procent wydajności przy włączonych zabezpieczeniach Unified Threat Management (UTM).

Zapory umożliwiają zdalny dostęp VPN, zarządzanie punktami dostępowymi Wi-Fi oraz kompleksowe funkcje hotspot.

Inteligentna ochrona przed zagrożeniami
Seria USG FLEX oferuje usługę Cloud Query, opartą na wieloźródłowej, stale rozwijającej się bazie danych umieszczonej w chmurze. Obejmuje ona miliardy próbek złośliwego oprogramowania z wiodących w branży źródeł zewnętrznych i zagrożeń zidentyfikowanych przez wszystkie inne zapory Zyxel na całym świecie. Zwiększa to wskaźnik wykrywania złośliwego oprogramowania. Algorytm oparty na sztucznej inteligencji klasyfikuje i oblicza poziom ważności każdego zagrożenia, identyfikując te najbardziej aktywne i pomaga podjąć odpowiednie środki zaradcze.

- Seria USG FLEX została zaprojektowana z myślą o małych i średnich firmach, które znalazły się w nowej rzeczywistości biznesowej. Kompleksowa oferta rozwiązań zabezpieczających Zyxel zapewnia im elastyczność, moc i wydajność, których potrzebują, aby zabezpieczyć się w obliczu zmieniającego się krajobrazu cyberbezpieczeństwa - mówi Aleksander Styś, VAR Account Manager w Zyxel Communications.
Spełnienie wymagań dotyczących pracy zdalnej

USG FLEX zapewnia elastyczną i bezpieczną łączność VPN do sieci firmowej, w tym IPsec, SSL i L2TP, przez IPsec VPN. Zerowa konfiguracja zmniejsza obciążenie zespołu IT i umożliwia pracownikom szybkie dostosowanie się do pracy z domu. Wbudowany kontroler bezprzewodowych punktów dostępowych pozwala na zarządzanie siecią Wi-Fi bez konieczności zakupu dodatkowego urządzenia.

Elastyczne opcje licencji
Klienci, którzy chcą zaktualizować swój dotychczasowy sprzęt USG do USG FLEX, mogą przenosić swoje aktualne licencje USG na nowy sprzęt USG FLEX bez konieczności zakupu nowych licencji.

Licencje na aktywację funkcji zabezpieczających, takich jak filtrowanie stron internetowych, ochrona przed złośliwym oprogramowaniem oraz usługa analityczna i raportowa Zyxel SecuReporter Premium można kupić osobno lub jako kompletny pakiet licencji bezpieczeństwa UTM. Dostępny jest również spersonalizowany pakiet licencji dla sektora usług.
Źródło: Zyxel
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: