GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj

Super Deal, czyli najlepsze oferty majowe od T-Mobile

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2020-05-05 14:32 - czytano: 1362 razy - dodaj komentarz
Super Deal, czyli najlepsze oferty majowe od T-MobileO połowę niższe opłaty przez pół roku, szybki internet domowy za symboliczną złotówkę czy świetne filmy i seriale w prezencie na 6 miesięcy – to tylko niektóre z korzyści, po jakie mogą sięgnąć nowi i obecni klienci T-Mobile, wybierając majówkowe oferty „Super Deal”. Użytkownicy, którzy cenią sobie dobre okazje, z najnowszych promocji magentowego operatora będą mogli skorzystać już 5 maja.
REKLAMA
Najnowsza kampania T-Mobile „Super Deal” to różnorodne pakiety promocyjne, które umilą czas spędzany w domu i ułatwią codzienną zdalną naukę lub pracę. A co najważniejsze każdy z nich łączy w sobie to, co klienci lubią najbardziej – świetną jakość w przystępnych cenach.

Pół roku za pół ceny
 „Jakby to było zapłacić za pół pizzy, a otrzymać całą?” – takie pytanie stawia przed widzami w jednym ze spotów magentowy operator. Każdy z nas lubi przecież promocje, dlatego T-Mobile przygotował specjalną odsłonę oferty „M” z paczką 15 GB, w ramach której klienci przez pół roku będą płacili tylko połowę rachunku. Opcja będzie dostępna zarówno w wersji bez smartfona (z opłatą 49 zł miesięcznie), jak i z wybranym telefonem dostępnym w sklepie operatora m.in.: Samsungiem A10, Xiaomi Remi 8, Oppo A31 – wówczas abonament wynosi 79 zł miesięcznie. Umowa zawierana jest na 24 miesiące.

Dużo dobrego bez limitów
Z kolei dla klientów, którzy cenią sobie długie rozmowy i są pasjonatami seriali czy filmów, operator przygotował propozycję, dzięki której będą mogli bez limitu prowadzić pogawędki i oglądać materiały wideo. W pakiecie XS z paczką internetu 2 GB i usługą Supernet Video DVD klienci mogą cieszyć się ulubionymi programami bez zużywania transferu danych. Oferta dostępna jest w opcji bez telefonu za 30 zł miesięcznie lub za 50 zł miesięcznie przy umowie z wybranym modelem smartfona – Huawei Y6s lub Samsungiem A10. Kontrakt jest zawierany na 24 miesiące. Spot reklamowy prezentujący tę część akcji „Super Deal” pojawi się w mediach na początku przyszłego tygodnia.

Krótki kontrakt, dobra jakość
Dostęp do internetu jest obecnie kluczowy zarówno w sferze zawodowej, jak i prywatnej. Co jednak zrobić, jeżeli nie chcemy zawierać długoterminowych kontraktów, a zależy nam na świetnej jakości sieci? Z ofertą „Internet mobilny na 6 albo 12 miesięcy z routerem w T-Mobile” można przez pół roku korzystać z szybkiego łącza płacąc zaledwie 29 zł miesięcznie!

Netflix na 6 miesięcy w prezencie

Na tym jednak nie koniec. Operator wprowadził również nową promocję z serwisem Netflix – zarówno nowi klienci, jak i ci, którzy przedłużają umowę lub dokupują kolejną kartę SIM, będą mogli oglądać ulubione filmy i seriale dostępne na tej platformie w planie podstawowym aż przez pół roku w prezencie. Będzie można z niego skorzystać w ofercie „M”, na którą składają się nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y, paczka 15 GB internetu oraz usługa Supernet Video DVD. Więcej informacji o promocji można znaleźć na tej stronie.

Szybki domowy internet na 2 miesiące za 1 zł

T-Mobile pamiętał także o klientach, którym zależy na internecie wysokiej jakości w domowym zaciszu. Z końcem marca operator wystartował z ofertą internetu domowego, zarówno w wersji mobilnej, jak i z dostępem do światłowodu. Przez pierwsze dwa miesiące użytkownicy mogą korzystać z niego za symboliczną złotówkę. Więcej o tej ofercie można przeczytać na tej stronie.

Kampanię „Super Deal” będzie można zobaczyć od najbliższego wtorku, 5 maja w telewizji, internecie i social mediach. Akcję przygotował Departament Zarządzania Marką T‑Mobile oraz zespół agencji DDB Warszawa. Działania reklamowe w internecie poprowadzi agencja VMLY&R, materiały BTL przygotowała agencja Digitas a planowaniem i zakupem mediów zajął się dom mediowy Mindshare. Spot został zrealizowany we współpracy ze studiem Televisor.
Źródło: T-Mobile
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: