GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Vertiv ogłasza rozbudowę Customer Experience Centre w Bolonii

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2020-02-27 14:48 - czytano: 178 razy - dodaj komentarz
Vertiv ogłasza rozbudowę Customer Experience Centre w BoloniiVertiv [NYSE: VRT], globalny dostawca rozwiązań w zakresie infrastruktury krytycznej, ogłosił plany rozbudowy swojego nowoczesnego Customer Experience Centre w zakresie zasilania prądem przemiennym. Plan rozwoju położonego w Bolonii centrum obejmie nową infrastrukturę energetyczną o mocy 4 MVA w celu zwiększenia możliwości testowania elastyczności i wydajności rozwiązań Vertiv.
REKLAMA
Rozwój Customer Experience Centre odpowiada na trend tworzenia większych centrów danych i zakładów przemysłowych, a także rosnącemu zapotrzebowaniu klientów na rozszerzone testy wstępne poza terenem zakładu, w celu przyspieszenia wdrożeń w ich siedzibie.

Jako wiodący dostawca sprzętu, oprogramowania, usług analitycznych i bieżących usług dla centrów danych, Vertiv ma wśród swoich klientów aż 70% firm z listy Fortune 500. Bolońskie centrum oferuje im miejsce do pracy nad ochroną ich krytycznej infrastruktury danych i umożliwia obserwowanie testów walidacyjnych w różnych warunkach zasilania.

Planowane usprawnienia w Customer Experience Centre pozwolą na ponad dwukrotne zwiększenie dostępnej obecnie mocy testowej dla dużych zasilaczy bezprzerwowych (UPS), oferując do 7,5 MVA mocy i możliwość przeprowadzenia jednocześnie sześciu sesji testowych.

W ośrodku już teraz można przeprowadzić pełne testy wydajności z wykorzystaniem zwrotu energii do sieci (safe capacity test), aby optymalizować jej zużycie i ponowne wykorzystanie w około 96%. Wydajniejsze i dokładniejsze testy, w tym testy dynamiczne na bateriach, zaawansowany symulator obciążenia stałego umożliwiający odtworzenie każdego rodzaju konfiguracji baterii, a także możliwość testowania systemów 480V przeznaczonych na rynek amerykański to główne korzyści z planowanej rozbudowy. Udoskonalenia te stworzą kompleksową instalację do testowania systemów zasilania prądem zmiennym, dzięki której klienci z całego świata będą mogli zapoznać się z zaawansowanymi rozwiązaniami technologicznymi i najnowszymi innowacjami, a także zweryfikować wydajność systemów Vertiv symulujących rzeczywiste warunki pracy w terenie.

Nowa inwestycja rozpoczyna się sześć lat po otwarciu Customer Experience Centre. Wówczas był to jedyny obiekt w Europie, który został zbudowany specjalnie w celu walidacji infrastruktury centrum przetwarzania danych. Umożliwiał klientom uczestniczenie w przedinstalacyjnych demonstracjach dotyczących wydajności technicznej, interoperacyjności i sprawności systemów UPS w warunkach rzeczywistych. Do dziś obiekt ten pozwala obecnym i potencjalnym klientom Vertiv na skorzystanie z szerokiej gamy technologii, wspieranych przez stałe konsultacje ze specjalistami z dziedziny badań i rozwoju (R&D) oraz inżynierami. Rozbudowa obiektu ma zostać zakończona do 2021 roku.
Źródło: Vertiv
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: