GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Nasdaq ma partnera w Polsce - to warszawska firma technologiczna C&F

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2019-10-15 14:14 - czytano: 486 razy - dodaj komentarz
Nasdaq ma partnera w Polsce - to warszawska firma technologiczna C&FC&F, jako pierwsza polska firma, udostępni na europejskim rynku narzędzie Nasdaq Boardvantage® - wielokrotnie nagradzaną, wiodącą platformę wspierającą pracę zarządów. Partnerstwo C&F z Nasdaq Governance Solutions obejmie rynki w Polsce i Niemczech. Nasdaq Boardvantage to zaawansowana technologicznie platforma nowej generacji, wspierająca pracę zarządów i menedżerów najwyższego szczebla. Platforma oferuje elastyczny, bezpieczny i przyjazny dla użytkownika interfejs,
REKLAMA
który pomaga współpracować w sposób bardziej wydajny i skuteczny. Nasdaq Boardvantage® dzięki wbudowanym intuicyjnym narzędziom do powiadamiania i współpracy, biometrycznemu logowaniu i szyfrowaniu, pomaga zarządzać krytycznymi zadaniami w pracy rad nadzorczych i zarządów.

- Od wielu lat rozwijamy własny produkt w obszarze Governance, Risk & Compliance. Partnerstwo C&F z Nasdaq rozszerza nasze możliwości oferowania jeszcze bardziej kompletnych rozwiązań, szczególnie dla zarządów największych spółek, które oczekują najlepszych praktyk w zakresie ładu korporacyjnego, zgodności i ryzyka - powiedział Piotr Rudnicki, założyciel i właściciel C&F.

- Coraz więcej organizacji w Europie dostrzega wartość we wdrażaniu portali wspierających pracę menedżerów na bazie najnowszych technologii. Z przyjemnością podejmujemy współpracę z C&F i udostępnimy nasze rozwiązanie firmom z Polski i Niemiec, które chcą ulepszyć swoje praktyki w budowie ładu korporacyjnego - powiedział Michael Bartels, Prezes Nasdaq Governance Solutions.

RegTech jest jednym z najszybciej rozwijających się obszarów w FinTech (innowacje technologiczne sektora finansowego). Rozwiązania RegTech korzystają z technologii zaawansowanej analityki, robotyki, automatyzacji procesów, sztucznej inteligencji, czy chmury dla wspierania firm w efektywnym osiąganiu wysokiej zgodności ich działania z regulacjami prawnymi. Według prognoz KPMG, inwestycje we wdrożenia rozwiązań kategorii RegTech w 2022 roku wyniosą 76 miliardów dolarów, przy czym jeszcze w 2017 roku miały one wartość około 1 miliarda dolarów.

- Rozwiązania tego obszaru znajdują zastosowanie nie tylko w sektorze finansowym, ale także w innych branżach o wysokim poziomie regulacji, w tym Life Science czy branży farmaceutycznej, z którymi pracujemy na co dzień - mówi Jan Anisimowicz, Dyrektor ds. Rozwiązań Risk and Compliance w C&F – Nasdaq Boardvantage rozszerza nasze kompetencje w zakresie kontroli ryzyka i zgodności z regulacjami o komponent zarządczy. Z tak komplementarną ofertą jesteśmy w stanie współpracować z firmami na całym świecie.
Źródło: C&F
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: