GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Samsung wprowadza na polski rynek oczyszczacze powietrza

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2019-09-23 14:59 - czytano: 325 razy - dodaj komentarz
Samsung wprowadza na polski rynek oczyszczacze powietrzaMarka Samsung poszerza swoje portfolio w Polsce o nowe urządzenia. Nasz kraj jest pierwszym europejskim rynkiem, na którym technologiczny gigant wprowadza do sprzedaży oczyszczacze powietrza. Od kilku lat problem złej jakości powietrza w Polsce jest coraz częściej poruszany. Rośnie świadomość społeczeństwa na temat negatywnego wpływu zanieczyszczonego powietrza na zdrowie. Oczyszczacze powietrza to propozycja dla wszystkich, którzy chcą dbać o jakoś powietrza, którym oddychają w domu.
REKLAMA
Polska jest w czołówce europejskich krajów pod względem największego zanieczyszczenia powietrza. 36 z 50 najbardziej zanieczyszczonych miast w Unii Europejskiej znajduje się w naszym kraju.* Zanieczyszczone powietrze przenika do naszych domów, gdzie spędzamy najwięcej czasu, dlatego powinniśmy zadbać o jego stan. Substancje zawarte w środkach czystości, aerozolach lub materiałach wykończeniowych także wpływają negatywnie na jakość powietrza wewnątrz, dlatego może ono być dużo bardziej zanieczyszczone niż na zewnątrz.  Często niezauważalne dla oka zanieczyszczenia, stanowią poważne zagrożenie dla zdrowia dzieci i dorosłych.

- Cieszymy się, że to właśnie Polska jest pierwszym rynkiem w Europie, na którym konsumenci będą mogli przekonać się o korzyściach wynikających z posiadania oczyszczaczy marki Samsung. Mamy duże doświadczenia z innych rynków i wprowadzamy do sprzedaży portfolio znakomitych produktów, które pomogą użytkownikom zadbać o jakość powietrza w ich domach. Jest to szczególnie ważne w naszym kraju, który ma duży problem z jakością powietrza, którym oddychamy.  – mówi Piotr Stelmachów, Head of Consumer Electronics Division w Samsung Electronics Polska.

Włącz czyste powietrze w swoim domu
Do sprzedaży trafi pięć modeli oczyszczaczy o różnych wymiarach, zasięgach i mocach, dostosowanych do różnej wielkości pomieszczeń. Oczyszczacze marki Samsung wyposażone są w szereg funkcji ułatwiających szybkie i skuteczne zadbanie o jakość powietrza w domu. Usuwają aż do 99,97% zanieczyszczeń. Każdy z nich posiada 3 filtry: wstępny, który zatrzymuje m.in. kurz i sierść, filtr węglowy eliminujący przykre zapachy i gazy oraz filtr HEPA13, wyłapujący cząsteczki wchodzące w skład smogu PM1,0; PM2,5 oraz PM10, walczy z alergenami, bakteriami i roztoczami. Wybrane modele urządzeń wyposażone są w numeryczny wskaźnik zanieczyszczeń, a także w czujnik gazu i pyłu. Urządzenie powiadomi nas również, kiedy nadejdzie czas na wymianę filtra. 4-kolorowy wyświetlacz informuje o stanie jakości powietrza. Możliwe jest również ustawienie trzech prędkości wentylatora oraz wybór trybu automatycznego lub nocnego. Wybrane modele mają moduł wi-fi i mogą być sterowane zdalnie za pomocą aplikacji SmartThings na smartfonie.

Nowa linia oczyszczaczy została zaprezentowana 19 września podczas konferencji prasowej w Cook Story by Samsung, gdzie można je oglądać w showroomie firmy.
Źródło: Samsung
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: