niedziela, 14 lipca, 2024

Nasze serwisy:

Więcej

  19 zł na osobę w parze i trio w nju mobile

  Zobacz również

  Zaczynając do dziś, można kupić numery dodatkowe w ofercie nju komórkowy w modelu subskrypcyjnym. Klient może to zrobić w aplikacji nju mobile oraz na stronie internetowej. Oferta nie dotyczy oferty nju na abonament. Klient może kupić kilka numerów w jednym zamówieniu lub w każdej chwili dokupić dowolną ilość numerów. Można także w każdej chwili zrezygnować z wybranego numeru – wtedy rabaty zostaną odpowiednio zaktualizowane. Ta elastyczna opcja jest bardzo praktyczna. Każdy numer ma swoją paczkę GB: 20 GB na start i

  - Reklama -

  i aż do 60 GB po dwóch latach. Warto pamiętać, że w tej promocji można mieć na jednym koncie aż 5 numerów oraz 1 nju światłowód. A wisienką na torcie jest to, że klient otrzymuje dodatkowy rabat za łączenie kilku numerów. Korzystajcie, bo to fajna opcja.

  10 zł mniej za łączenie kilku numerów

  Jeśli klient ma co najmniej dwa numery nju komórkowy w modelu subskrypcyjnym otrzyma zniżkę 10 zł. Obowiązuje ona na każdy numer, co oznacza że klient za każdy z nich zapłaci 19 zł na osobę. Maksymalna liczba numerów na jedno konto to 5. Warunkiem skorzystania ze zniżki jest złożenie zamówienia i aktywna usługa. Co ważne zniżka nie wyklucza do skorzystania z innych rabatów.

  Przypominamy, że model subskrypcyjny to bardzo wygodna forma korzystania z usług mobilnych, nie ma papierowych umów, faktur, a płatności można dokonać online, BLIK lub podpiąć kartę.

  ŹródłoOrange
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  - Reklama -

  Najnowsze

  Galaxy Z Fold6 i Z Flip6 – otwórz się na wyższy poziom Galaxy AI

  Samsung podczas Galaxy Unpacked w Paryżu prezentuje nowe modele smartfonów Galaxy Z Fold6 i Galaxy Z Flip6, a także...