GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Funkcjonalny myPhone Simply 2 ponownie w Biedronce

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2016-10-20 15:27 - czytano: 2825 razy - komentowano: 3 razy
Funkcjonalny myPhone Simply 2 ponownie w BiedronceFirma myPhone od ponad 7 lat dostarcza na rynek telefony z serii myPhone Simple Life. Cieszy więc fakt, że w dniu dzisiejszym, na półkach sieci sklepów Biedronka, po raz kolejny pojawi się myPhone Simply 2 ze starterem tuBiedronka. myPhone Simply 2 to łatwy w obsłudze telefon komórkowy z kolorowym wyświetlaczem i obrazkowym menu. Dedykowany jest tym użytkownikom, którzy ponad wszystko w urządzeniu cenią sobie prostotę i funkcjonalność.
REKLAMA
myPhone
myPhone
Telefon wyposażony został w kolorowy wyświetlacz 1.77”, który w połączeniu z prostym i intuicyjnym menu, zapewnia łatwość i komfort użytkowania. Czytelna klawiatura z dużymi klawiszami ułatwia korzystanie ze sprzętu osobom ze słabszym wzrokiem, a ulokowany z tyłu przycisk SOS z funkcją przypisania numeru będzie zabezpieczeniem w razie niespodziewanych sytuacji. Urządzenie wyposażono także w szereg innych opcji działania: funkcja Dual SIM daje możliwość obsługiwania dwóch kart SIM jednocześnie, stacja dokująca z opcją ładowania pozwala na umieszczenie w niej telefonu (bez konieczności pamiętania o jego zasilaniu), a długi czas użytkowania możliwy jest dzięki wydajnej baterii, działającej nawet do 10 dni.

myPhone Simply 2 posiada także Radio FM, odtwarzacz audio, Bluetooth, latarkę i opcję obsługi kart microSD. Urządzenie posiada także pozytywną opinię niezależnej jednostki certyfikującej DEKRA, która na co dzień zajmuje się badaniem trwałości i funkcjonalności poszczególnych produktów.

Telefon dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych (białej i czarnej) ze starterem tuBiedronka, od 20 października 2016 roku w cenie 89,90 zł.
Źródło: myPhone
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 5.00
mógłby być też dobrym zastępczym
2016-10-24 00:43
~kawka
no właśnie, świetnie się sprawdza dla osób starszych
2016-10-21 11:29
~ala
kupiłam ostatnim razem mojej babci i świetnie się sprawdza :)
2016-10-20 21:59
~bojka
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: