160 mln sylwestrowych SMS-ów w Plusie

Zobacz również

W okresie Nowego Roku (30.12.2007 – 01.01.2008) klienci sieci Plus wysłali ok. 660 tys. wiadomości multimedialnych MMS oraz ok. 160 mln SMS-ów.

- Reklama -

Liczby te nie obejmują MMS-ów i SMS-ów wysłanych z aplikacji, np. z bramek SMS-owych, ani też wiadomości otrzymanych przez klientów Plusa.

Najwięcej SMS-ów – ok. 59 mln – wysłano 31 grudnia.

ŹródłoPlus
0 Komentarze
najnowszy
najstarszy oceniany
- Reklama -

Najnowsze

Apple przyspiesza rozwój aplikacji dzięki nowym architekturom systemów AI

Firma Apple zaprezentowała dziś nowe możliwości sztucznej inteligencji, rozszerzone funkcje zwiększające produktywność w programie Xcode oraz udoskonalone platformy, dzięki...