GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

UPC Polska inwestuje w rozwój i rozpocznie świadczenie usług w Płocku

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2015-04-20 16:43 - czytano: 22438 razy - komentowano: 5 razy
UPC Polska inwestuje w rozwój i rozpocznie świadczenie usług w PłockuUPC Polska, lider rynku innowacyjnych usług cyfrowych, rozwija swoją sieć i rozpocznie oferowanie usług w Płocku zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla firm. Mieszkańcy tego miasta poznają m.in. możliwości innowacyjnej platformy Horizon, która łączy ze sobą trzy usługi (telewizję, internet i telefon) w jednym urządzeniu, oraz zalety telewizji mobilnej i superszybkiego internetu z prędkością aż do 250 Mb/s.
REKLAMA
UPC Polska stale poszukuje możliwości rozwoju i zwiększania zasięgu swoich usług cyfrowych, w tym szerokopasmowego internetu, telewizji i telefonii, oferowanych teraz także w ramach innowacyjnej platformy Horizon. Teraz z usług UPC będą mogli korzystać również mieszkańcy Płocka, gdzie UPC zdecydowało się na inwestycje w rozwój sieci i przygotowuje się do świadczenia usług. Dziś rozpoczyna się kampania informacyjna, a usługi dostępne będą od połowy maja.

UPC stawia na rozwój i konsekwentnie poszerza zasięg swoich usług poprzez konsolidację rynku oraz inwestycje. Płock jest kolejnym miastem, w którym zdecydowaliśmy się na budowę naszej nowoczesnej infrastruktury. Teraz naszym celem będzie oferowanie klientom, w tym biznesowym, najwyższej jakości usług cyfrowych UPC – podkreśla Jerzy Gołębiowski, członek zarządu UPC Polska odpowiedzialny za rozwój.

Wraz z rozpoczęciem świadczenia usług, w połowie maja UPC otwiera też w Płocku salon sprzedaży, który zlokalizowany będzie w Centrum Handlowym Atrium Mosty, przy ul. Tysiąclecia 2a. Informacje o ofercie dostępne będą także na dedykowanej stronie http://plock.upc.pl.

W zasięgu najnowocześniejszej sieci UPC Polska znajduje się obecnie ponad 2,7 mln gospodarstw domowych. Klienci indywidualni mogą korzystać z internetu o prędkości do 250 Mb/s, a klienci biznesowi z internetu o szybkości pobierania danych do 300 Mb/s i wysyłania do 30 Mb/s. Klientom biznesowych oferujemy również szereg usług dodatkowych dedykowanych dla biznesu, jak np. stały adres IP, gwarancja SLA, Microsoft Office 365.

Telewizja Cyfrowa UPC to oferta różnorodnych kanałów, w tym w jakości HD, pakiety dodatkowe zarówno dla fanów sportu jak i kina, min. HBO, CANAL+ oraz Cinemax i FilmBox. To również innowacyjne usługi cyfrowe takie jak platforma Horizon, która umożliwia dostęp do telewizji także na urządzeniach mobilnych, w tym poza domem, za pośrednictwem aplikacji Horizon Go, biblioteki ponad 1000 filmów i seriali MyPrime oraz innowacyjnego dekodera, umożliwiającego m.in. nagrywanie czterech programów jednocześnie i dostęp do mediów społecznościowych. Klienci UPC mogą też korzystać z aplikacji UPC Phone pozwalającej na swobodę i mobilność w korzystaniu z taryfy telefonii stacjonarnej UPC za pomocą smartfonu, otrzymują również darmowy pakiet bezpieczeństwa F-Secure, który pozwala zabezpieczyć nawet trzy urządzenia, w tym laptop, smartfon czy tablet.
Źródło: UPC
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
do mm wyslane juz dawno wypowiedzenie. czekam na podlaczenie uslug upc :)
2015-06-11 14:38
~rurk
ilez mozna było czekac. co chwile widze tego horizona a teraz i ja moge wziac
2015-04-22 13:30
~lantyk873
nie moge doczekac sie kiedy beda na moim osiedlu . odrazu do nich przejde jak tylko pojawi się UPC.
2015-04-21 23:37
~luki890
sensowna odpowiedz na oferte konkurencji tylko do wyboru albo netia albo mm. przynajmniej cos sensownego i sprawniejszego. a dla nowych klientow upc fajne oferty widzialam ma przygotowane.
2015-04-21 15:13
~warnik
ooo nie trzeba bedzie wybierac z netii czy MM . wkoncu porzadna konkurencja i bedzie mozna wziac horizona :D
2015-04-21 11:10
~anik
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: