GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Samsung GALAXY S5 zawsze na pokładzie (wideo)

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-07-24 15:45 - czytano: 656 razy - dodaj komentarz
Samsung GALAXY S5 zawsze na pokładzie (wideo)W związku z nowymi przepisami dotyczącymi podróży lotniczych, które sprawiają, że rola baterii jest dziś większa niż kiedykolwiek, Samsung GALAXY S5 z trybem Ultra Power Saving Mode będzie tego lata doskonałym towarzyszem podróży. Tryb Ultra Power Saving Mode pozwala na zmniejszenie zużycia baterii i wydłużenie jej czasu pracy, zmieniając tryb wyświetlania na czarno-biały i wyłączając zbędne funkcje w celu radykalnego ograniczenia zużycia baterii.
REKLAMA
GALAXY S5
Samsung
W trybie Ultra Power Saving Mode czas czuwania przy stanie baterii wynoszącym 10 procent wynosi aż 24 godziny, dzięki czemu nigdy nie stracisz kontaktu ze światem:Niezależnie od tego, czy podróżujesz w interesach, czy dla przyjemności, Samsung GALAXY S5 jest wyposażony w mnóstwo funkcji, które czynią z niego doskonałe narzędzie dla wszystkich podróżujących:

GALAXY Gifts: możesz maksymalnie wykorzystać czas spędzony w podróży dzięki dostępowi do bezpłatnych, długoterminowych subskrypcji i usług premium, w tym aplikacji biznesowych, takich jak Bitcasa, DropBox i Evernote, a także aplikacji informacyjnych, takich jak Bloomberg Business Week+, The Wall Street Journal oraz The New York Times.

Odporny na piasek i wodę: zarówno amatorzy kąpieli słonecznych na brzegu basenu, jak i urlopowicze nad polskim Bałtykiem docenią fakt, że Samsung GALAXY S5 jest zabezpieczony przed potem, deszczem, płynami, piaskiem i pyłem, dzięki czemu nie grozi mu uszkodzenie.

Deezer Premium+: szukasz przeboju na lato lub po prostu kojącej muzyki, która uprzyjemni Ci długi lot? Nabywcy Samsung GALAXY S5 otrzymują sześciomiesięczny abonament do serwisu Deezer Premium+, oferującego wyższą jakość dźwięku oraz spersonalizowane rekomendacje dotyczące muzyki. Możesz korzystać z niezakłóconego dostępu do muzyki, którą kochasz - bez reklam i limitów.

Download Booster: Musisz pilnie pobrać plik przed wylotem? Technologia Download Booster pozwala jednocześnie korzystać z sieci LTE i Wi-Fi, dzięki czemu prędkość pobierania wynosi około 80-90% sumy prędkości obu sieci.
Źródło: Samsung
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: